BA studentu ēnošana SEKO STUDENTAM 2023 šogad notiks 13.- 25.martā

20.02.2023.

Arī šogad no 13.-25. martam notiks Banku augstskolas Studējošo pašpārvaldes (BASP) rīkotais pasākums “SEKO STUDENTAM 2023”, kurā divu nedēļu garumā būs iespēja izsekot Banku augstskolas studenta gaitas. Pasākums notiks klātienē.

Reģistrējies līdz 8.martam:
http://ej.uz/sekostudentam2023
!

“SEKO STUDENTAM” ir ikgadējs Banku augstskolā studējošo ēnošanas pasākums vidusskolēniem, kura norisi organizē Banku augstskolas studējošo pašpārvalde (BASP) sadarbībā ar augstskolas Komunikācijas un mārketinga daļu.

Pasākumā “SEKO STUDENTAM 2023” var piedalīties ikviens vidusskolēns, kurš reģistrējas Banku augstskolas sagatavotajā anketā, kurā izvēlas, kurā studiju programmā studējošajiem studentiem vēlas sekot.

Par dienām, laikiem un lekcijām, kuras ēnosi, skolēni individuāli varēsies vienoties ar studējošo, kuru ēnos. Mēs ar visiem dalībniekiem sazināsimies pēc 8. marta.

Vidusskolēniem ir iespēja pieteikties studentu izsekošanai bakalaura studiju programmās:

Līdzdalība šajā Banku augstskolas pasākumā ir unikāla iespēja iztaujāt studentu, kuram notiek sekošana, iepazīties ar studiju procesu un Banku augstskolas sniegtajām studiju un izaugsmes iespējām bakalaura studiju programmās. Šis pasākums skolniekam sniegs lielisku un noderīgu pieredzi, izvēloties savu nākotnes studiju vietu un veidu.

Banku augstskolā iespējams piedalīties arī regulārajās ATVĒRTO DURVJU DIENĀS.

Par plānotajām Atvērto durvju dienām pirmā līmeņa un bakalaura studiju programmās lasiet:  šeit! 

Uz tikšanos Banku augstskolā!