Starptautiskās finanses (dubultdiploms ar Šveices Biznesa skolu)

Iegūstamā kvalifikācija

Finansists

Grāds

Profesionālā bakalaura grāds finansēs

Šveices Biznesa skolas grāds uzņēmējdarbības vadīšanā ar specializāciju starptautiskajā vadībā ("BBA International Management")

Studiju grafiks
P O T C P S S
*1. un 2. kursā studijas notiek dienas nodaļā, bet 3. un 4. kursā – vakaros un brīvdienās
Studiju programmas valoda

Angļu

Akreditēta līdz

28.03.2029.

Studiju ilgums
4

gadi

Studiju maksa

2860 EUR

Semestra maksa

Valsts budžeta vietas
Ir pieejamas

Studē Latvijā un iegūsti Šveices augstskolas diplomu!
Izmanto iespēju studēt bez maksas – pieejamas valsts budžeta vietas.

Lasīt vairāk

Prasības iepriekšējai izglītībai

 • iegūts vispārējo vidējo vai vidējo profesionālo izglītību apliecinošs dokuments.
 • centralizēto eksāmenu sertifikāti:
  • latviešu valodā,
  • matemātikā,
  • svešvalodā (angļu vai vācu).

 

 

Lasīt vairāk

Studiju programmas mērķis

Konkurētspējīgi, augsti kvalificēti finansisti, kuri atbilst gan savam profesionālajam standartam, gan programmas starpdisciplinārajam principam. Absolvējot tiek izsniegti divi diplomi –  BBA un profesionālais bakalaura grāds finansēs.

Programmā īpaši tiek akcentēts pētnieciskais un jaunrades darbs, kā arī biznesa un finanšu starptautiskie aspekti. Tāpēc karjeru var turpināt starptautiski vai tepat, Latvijā, taču esam pārliecināti, ka šīs programmas absolventi būs ieguvuši nepieciešamās zināšanas, prasmes un kompetences finansēs un biznesa vadībā.

Lasīt vairāk

Ko tu iegūsi, absolvējot šo studiju programmu?

 • Varēsi pārvaldīt aktīvus, sagatavot finanšu pārskatus un aprēķināt nodokļus, kā arī likt lietā finanšu analīzes kvantitatīvās metodes uzņēmuma efektīvākai darbībai. 
 • Būsi savas jomas profesionālis, varēsi, izmantojot zinātnisko pieeju, formulēt un analītiski aprakstīt informāciju, problēmas un risinājumus. 
 • Izpratni par aktuālajām finanšu attīstības tendencēm un likumsakarībām, spēja orientēsies finanšu jomas procesos, tos paskaidrot, argumentēti diskutēt un atbilstoši aktuālai situācijai izlemt. 
 • Prasmi patstāvīgi apgūt jaunas zināšanas, analizēt, sistematizēt un integrēt iegūto informāciju. 
Lasīt vairāk

Kāpēc izvēlēties Banku augstskolas programmu?

 • Viena programma, divi izlaidumi un divi diplomi – studē Latvijā un saņem arī Šveices biznesa skolas diplomu.
 • Programmu izstrādājuši finanšu sektora vadošie eksperti un tā regulāri tiek atjaunināta atbilstoši nozares attīstības tendencēm.
 • Starptautiska vide, nelielas grupas, mācies no pieredzējušiem Šveices un Latvijas profesionāļiem.
 • Aktuālas studiju metodes un starptautiski atzīti mācību materiāli.
 • Apgūsti vairākas valodas – angļu, vācu, krievu un ķīniešu.
 • Piedalies starptautiskās studiju un prakses aktivitātēs.
 • Iegūsti Skotijas kvalifikācijas aģentūras SQA finanšu vadītāja profesionālo sertifikātu.
 • Stabils augsti kvalificētu finanšu jomas profesionāļu pieprasījums Latvijas un globālajā finanšu institūciju sektorā. Šīs programmas absolventiem ir ievērojamas priekšrocības starptautiskajā darba tirgū.
Lasīt vairāk

Iegūsti starptautisku profesionālo finanšu vadītāja sertifikātu (SQA)

Banku augstskolas studentiem un arī citiem interesentiem ir iespēja iegūt starptautisku finanšu vadītāja profesionālo kvalifikāciju, kuru apliecina Skotu kvalifikācijas aģentūras (Scottish Qualifications Authority SQA) sertifikāts. Tas ir papildu apstiprinājums par iegūtām profesionālajām prasmēm un kompetencēm, kuras nepieciešamas organizācijas finanšu vadībā.

Lasīt vairāk

Turpini studijas!

Absolvējot programmu sekmīgi, tiek iegūti divi starptautiski atzīti bakalaura diplomi – finansēs un uzņēmējdarbības vadīšanā. Tie apliecina finansista kvalifikāciju un bakalaura grādu uzņēmējdarbības vadīšanā ar specializāciju starptautiskā vadībā. Iegūtie diplomi ļauj turpināt studijas maģistrantūrā.

Lasīt vairāk
Atsauksmes

Aleksandrs Kuļikovs

“Pateicoties aktuālām un modernām studiju metodēm, studiju process ir ļoti aizraujošs un interesants. Vieslektori dalās ar savu personīgo pieredzi veiksmīgas karjeras izveidē, iedvesmojot arī mūs veidot panākumiem bagātu karjeru. Studējot šajā programmā mums kļūst skaidrs, ka nekas nav neiespējams un ka jebkurš sapnis var kļūt par realitāti, ja vien neatlaidīgi tiecas tam pretī, neskatoties uz iespējamajām grūtībām.”

Vladislavs Andre

“Viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ es izlēmu studēt BA & SBS dubutdiplomu studiju programmā, ir starptautiskā vide. Studējot, man ir lieliska iespēja izbaudīt biznesa skolas ikdienas dzīvi, kā arī iegūt jaunus draugus no dažādām pasaules valstīm. Studiju process ir orientēts uz noturīgu zināšanu iegūšanu uzņēmējdarbībā un starptautisko finanšu sfērā. Pasniedzēji ir atsaucīgi un profesionāļi savā sfērā.”

Unikāla Banku augstskolas un Šveices Biznesa skolas studiju programma – tās dubultdiploms pavērs plašas karjeras iespējas kā Latvijā, tā ārvalstīs.

Absolventi, kuri pēc programmas apgūšanas saņem divu augstskolu diplomus, ir pieprasīti finanšu eksperti un konsultanti kredītiestādēs, ieguldījumu kompānijās, grāmatvedības uzņēmumos, auditorkompānijās, valsts institūcijās vai komerciestādēs.

Papildus iepriekš minētajiem diplomiem, studenti līdztekus finansista kvalifikācijai var iegūt Skotijas kvalifikācijas aģentūras SQA finanšu vadītāja profesionālo sertifikātu.
Šo studiju programmu vada lektori no Latvijas un Šveices.

Prakse:

16 nedēļas 2. un 3. studiju gadā.
10 nedēļas 4. studiju gadā.

Starptautiskās studiju iespējas:

ERASMUS+ studentu apmaiņas programma vai prakse ārvalstīs 2-12 mēnešus.

Ārzemju partneraugstskolu starptautiskās projektu nedēļās.

Noslēguma pārbaudījums

Bakalaura darbs, biznesa plāns, lietišķais pētījums, kursa darbs.

Starptautiskās finanses

Gundars Daugulis

Studiju programmas koordinators

+371 20234640

Tatjana Mavrenko

Programmas direktore

+371 20234640