Latvijas Apdrošināšanas brokeru asociācija noslēdz sadarbības līgumu ar Banku augstskolu

23.10.2019.

Kā Latvijas, tā arī Eiropas līmenī ir būtiski, lai mūsdienu augstākā izglītība atbilstu darba tirgus vajadzībām. Banku augstskola piedāvā profesionālo augstāko izglītību, un sadarbību ar nozari uzskata par atbilstošas, reāli pielietojamas izglītības nodrošināšanas stūrakmeni.

15.oktobrī Banku augstskola noslēdza sadarbības līgumu ar Latvijas apdrošināšanas nozari pārstāvošu organizāciju – Latvijas Apdrošināšanas brokeru asociāciju, kura apvieno vairāk, kā 50 apdrošināšanas brokeru sabiedrības. Vienošanās mērķis ir apmācību nodrošināšana nozares profesionāļiem atbilstoši jaunieviestajām likumdošanas prasībām.

Līguma parakstīšanā piedalījās Banku augstskolas rektors Andris Sarnovičs, Latvijas Apdrošināšanas brokeru asociācijas vadītājs Aigars Krūms, Banku augstskolas prorektors pētniecības un attīstības jautājumos Andris Nātriņš un bakalaura studiju programmas “Risku vadība un apdrošināšana” direktors Māris Krastiņš.

Apvienojot nozares pieredzi un akadēmiskās vides zināšanas, jaunā sadarbība veicinās vēl spēcīgāku un konkurētspējīgāku izglītību!

 

Informāciju sagatavoja: Māris Krastiņš

Foto: Jānis Brakovskis