Studentu dalība starptautiskajā mārketinga biznesa nedēļā Valensijā, Spānijā

05.03.2020.

No 24.02.2020. līdz 28.02.2020 Valensijā, Spānijā norisinājās Starptautiskā biznesa nedēļa, kurā piedalījās 2 studentes no 3V grupas (Elīna Peisiniece, Ance Ieva Zavadska), studente no 2F1 grupas (Ance Silirova), studente no 2V grupas (Jana Sniedzāne), kā arī pasniedzēja Elita Lielā.

 

Pirmajā dienā visi studenti kopā ar pasniedzējiem devās uz Vinos La Vina vīna darītavu, kur izzināja vīna tapšanas un degustēšanas procesus.

 

 

 

 

Turpmākās dienas studenti strādāja grupās, kur izstrādāja stratēģisko plānu vīna eksportam uz citu valsti. Bija nepieciešams izpētīt izvēlētās valsts tirgu, statistiku, veikt PESTEL/SWOT analīzes, izveidot komunikācijas un mārketinga plānu.

Pēdējā dienā tika prezentēti gala darbi, kas norisinājās 2 auditorijās, pa 5 grupām katrā. Katrā auditorijā bija pa divām latviešu studentēm, kas ar savām grupām prezentēja savas prezentācijas. Beigās par veiksmīgu piedalīšanos biznesa nedēļā tika iegūts sertifikāts, kā arī tika apbalvotas pirmās trīs uzvarētāju grupas, tajā skaita latviešu studentes grupa, kura ieguva pirmo vietu.