Sākusies pieteikšanās Erasmus+ studijām un praksei 2019

08.10.2018.

No 4. oktobra līdz 19. oktobrim notiek dokumentu pieņemšana un konsultācijas par pieteikšanos Erasmu+ studijām un praksei Spring 2019 semestrim. Dokumentus pieņem Banku augstskolas Starptautiskajā ofisā, 203. kab. (2. stāvs).

Informējam, ka šogad Banku augstskolai piešķirtas vairāk studentu mobilitāšu un paaugstināts Erasmus+ stipendijas apmērs.

Student, nepalaid garām vienu no savas dzīves lielākajiem piedzīvojumiem, dodies Erasmus+ studijās un/vai praksē!

Vairāk par pieteikšanās dokumentiem un stipendijas apmēru uzzināsiet šeit: https://www.ba.lv/informacija/pieteikties-erasmus Pēc konkursa termiņa beigām izskatīsim Jūsu pieteikumus un paziņosim par lēmumu 3 – 4 darba dienu laikā, un informēsim par tālāko procesu.  Vairāk informācijas jautājiet BA Starptautiskajā ofisā vai ba.mobility@ba.lv, tel. 67709278.

Grupas, kuras var doties Erasmus+ studijās no janvāra un pēc Erasmus+ studiju pabeigšanas turpināt Erasmus+ praksi: 2V; 2Vv; 2IPA; 2FA; 2RVA.

Grupas, kuras var doties Erasmus+ studijās no janvāra: 4IPAv; 3V; 3Vv.

Grupas, kuras var doties Erasmus+ praksē: 4V; 4Vv; 4IPA; 4FA (no marta līdz maijam, 2019), 4RVAv (no janvāra līdz aprīlim, 2019).

Maģistrantūras studenti, kuru studiju programma ir garāka par 1,5 gadiem, un doktorantūras studenti var doties Erasmus+ studijās un praksē. Maģistrantūras un doktorantūras studentiem Erasmus+ studijas un prakses individuāli jāsaskaņo ar studiju programmas direktoru.

Jauno absolventu praksē studējošie var doties pēc diploma saņemšanas. Studējošie, kuriem izlaidums būs šī gada ziemā (janvāris, februāris) var pieteikties jau tagad. Studenti, kuru izlaidums būs 2019. gada vasarā jūnijā, varēs pieteikties, kad tiks izsludināts nākamais konkurss (2019. gada februārī- martā). Atcerieties, ka Erasmus+ jauno absolventu praksē varat doties viena gada laikā pēc diploma saņemšanas.