Izstādē „Skola 2015” uzzina par studiju iespējām Banku augstskolā

02.03.2015.

Pagājušajā nedēļā, no 27.februāra līdz 1.martam starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala” norisinājās 21.starptautiskā izglītības izstāde “Skola 2015″. Banku augstskolas stendā vairāk nekā 500 interesentu uzzināja, kāpēc vērts izvēlēties ar finansēm un uzņēmējdarbību saistītu izglītību un kāda ir karjera pēc Banku augstskolas absolvēšanas. Par to un daudzām citām aktualitātēm izstādē „Skola 2015” stāstīja un savā pieredzē dalījās Banku augstskolas studenti, absolventi un mācībspēki.

Banku augstskola izstādē iepazīstināja ar studiju programmām, uzņemšanas noteikumiem un informāciju par sagatavošanas kursiem un projektiem, kuros aicināti iesaistīties vidusskolēni. Lielu interesi raisīja Banku augstskolas Uzņēmējdarbības koledža, kura darbu uzsāka februāra sākumā. Koledža piedāvā gan vidusskolas, gan 1.līmeņa izglītības programmas, tajā skaitā, valsts finansētās budžeta vietās.

Izstādes apmeklētāji Banku augstskolas stendā varēja izkalt īpašu monētu un šo procesu iemūžināt, kopā ar monētu uzreiz saņemot arī savu unikālo foto! Šis atraktīvais piedāvājums visu trīs dienu laikā bija jo īpaši pieprasīts!

Liels paldies aktīvajiem, atsaucīgajiem Banku augstskolas studentiem, kuri visu trīs dienu laikā konsultēja, stāstīja, dalījās pieredzē, atbildēja uz jautājumiem – Martai Cakulei, Ansim Sileniekam, Marekam Kānbergam, Montai Tirkovskai, Santai Vasiļevskai, Mārītei Kiselevskai, Jānim Kālim, Viktorijai Bondarjonokai, Dāvim Čakšam, Allai Dimitrijevai, Vandai Kanaviņai, Modestam Kučisnkim, Matīsam Mazurenko, Ingūnai Ašnevicai, Lainei Briģei, Litai Klaucānei, Ievai Lisovskai, Edgaram Ozolniekam, Edvardam Bagatskim, Madarai Brigmanei, Elzai Cīrulei, Jēkabam Dambergam, Jūlijai Kovaļovai, Diānai Ņikitinai, Aleksandrai Gorškovai, Agnesei Kudeļkinai, Robertam Skurbam, Sabīnei Annai Zirnei, Lindai Bondarei, Dacei Bukšai, Germanam Gadunam, Sabīnei Tagijevai!

Paldies akadēmiskā un administratīvā personāla pārstāvjiem par dalību izstādē – profesorei Dzintrai Atstājai, Kristīnai Hveženko, Agnesei Vincevičai, Laimai Čablei, Guntai Lapiņai, Elmīrai Gasanovai, Ilmāram Piliniekam, Renātei Būmanei, Diānai Auziņai, Jānim Brakovskim, kā arī mūsu praktikantiem – Giorgijam Čagosvillī (Grieķija) un Gitai Arbidānei (Banku augstskolas Uzņēmējdarbības koledža)!

Liels paldies a/s Capital (www.capital.lv) – vienam no vadošajiem Latvijas informāciju tehnoloģiju uzņēmumiem, kas atbalstīja Banku augstskolas dalību izstādē, nodrošinot datortehniku.

Banku augstskolas
Komunikācijas un mārketinga daļa
Tālr. 67709290