Banku augstskolas studenti piedalās Starptautiskajā biznesa nedēļā Valensijā

12.03.2019.

No 24.februāra līdz 1.martam Valensijā, Spānijā norisinājās Starptautiskā biznesa nedēļa, kurā piedalījās studenti no “Uzņēmējdarbības vadīšanas” un “Inovācijas un produktu attīstība uzņēmējdarbībā” studiju programmām, kā arī Banku augstskolas pasniedzēja Astrīda Ģēģere-Zetterstroma.

Pirmajā dienā studenti prezentēja savas augstskolas un pārstāvētās valstis. Savukārt vēlāk, kopā ar pasniedzējiem, devās uz Hoya de Cadenas vīna darītavu, kur izzināja vīna tapšanas un degustēšanas procesus.

Turpmākās dienas studenti strādāja jauktās grupās, kur izstrādāja stratēģisko plānu vīna eksportam uz citu valsti. Lai spētu pilnvērtīgi izpildīt uzdevumu, studentiem bija nepieciešams izpētīt izvēlētās valsts tirgu, ievākt un analizēt statistiku, veikt pestel/ swot analīzes, kā arī izveidot komunikācijas un mārketinga plānus.

Starptautiskā biznesa nedēļas noslēgumā tika prezentēti gala darbi un studenti sacentās ar izstrādātajiem projektiem. Visas trīs grupas, kurās bija latviešu studenti prezentēja darbus vienā auditorijā. Starp uzvarētajiem bija arī grupa, kurā piedalījās Banku augstskolas students.

Starptautiskās biznesa nedēļas sniedz izcilu iespēju iegūt vērtīgu pieredzi un kontaktus.