Banku augstskolas studenti Biznesa nedēļā Nīderlandē iepazīst risku vadību

19.11.2014.

Pasaules vadošā apdrošināšanas brokeru sabiedrība AON, Eiropas lielākā osta Rotterdam, viena no lielākajām bankām Nīderlandē – Rabobank –  šos uzņēmumus Nīderlandē, Rotardamā, notikušās Biznesa nedēļas ietvaros  bija iespēja apmeklēt Banku augstskolas studentiem.

Biznesa nedēļas dalībnieki tikās ar uzņēmumu vadošajiem darbiniekiem un iepazinās, kā praksē tiek realizēta risku vadība. Jaunieši arī iesaistījās šo uzņēmumu reālu projektu risku vadīšanā un risinājumu meklēšanā.

12 komandās darbojās studenti no Beļģijas, Nīderlandes, Čehijas, Somijas, Portugāles, Polijas un Dānijas un Latvijas. Latviju pārstāvēja Banku augstskolas studenti Jūlija Semčuka, Līga Deģe-Groskopa, Marta Cakule un Dmitrijs Krilovskis.

Pēc spraigā darbā pavadītās Biznesa nedēļas, tika noteiktas 3 uzvarētājas komandas. Banku augstskolas bakalaura studiju programmas „Risku vadība un apdrošināšana” direktors Māris Krastiņš ir lepns un gandarīts par mūsu jauniešiem, jo divās no trim uzvarētāju komandām darbojās tieši Banku augstskolas studenti. Īpašs paldies viņiem – Jūlijai Semčukai no 3RVA un Dmitrijam Krilovskim no 4RVA!