BANKU AUGSTSKOLA TURPINA ATTĪSTĪT SADARBĪBU AR ĀZIJAS IZCILĀKAJĀM BIZNESA SKOLĀM

21.11.2019.

2019.gada 29. oktobrī Bangkokā, Taizemē Eduniversal World Convention laikā Banku augstskola un Taizemes Khon Kaen universitātes Biznesa vadības skola noslēdza starpinstitūciju sadarbības līgumu Eiropas Savienības Erasmus+ programmas mobilitātes projekta sadarbībai ar partnervalstīm ietvaros. Noslēgtais līgums paredz docētāju docēšanas un personāla pieredzes apmaiņas mobilitātes, kas tostarp ietver arī diskusijas un meistarklases dažādu inovatīvu mācību metožu pielietošanā izglītības kvalitātes attīstības un studiju satura internacionalizācijas kontekstā.

“Sadarbība ar Āzijas izcilākajām un starptautiski atzītām Biznesa skolām bagātina partneraugstskolu studiju saturu un sekmē tā attīstību. Kultūru un izglītības attīstības daudzveidība mijiedarbībā rada unikālas iespējas studiju augstvērtīgai īstenošanai un absolventu karjeras veidošanai globālajā darba tirgū,” uzsver Banku augstskolas rektors, profesors Andris Sarnovičs.

Vienlaikus rektors atzīmē Eduniversal kā reitingu aģentūras nozīmi, kas specializējas labāko biznesa skolu novērtēšanā. Banku augstskola kopš 2008. gada piedalās Eduniversal reitingā un ir atzīta par vienu no 1000 labākajām biznesa skolām pasaulē. Savukārt, studiju programma “Starptautiskās finanses un banku darbība” piedalās “Best Masters and MBA programmes” reitingā un ir ierindota 14. vietā starp “Corporate Finance”/Eastern Europe .