Banku augstskola saņem prestižo NIBS apbalvojumu

29.05.2018.

No 16. līdz 19.maijam Banku augstskolas veiksmīgi piedalījās 25. NIBS (Network of International Business Schools) konferencē. Konference ar devīzi “Mācies, sadarbojies, atzīmē” noritēja Babeș-Bolyai University Cluj-Napoca, Rumānijā.

Banku augstskola iepazīstināja 80 konferences dalībniekus no visiem pasaules kontinentiem ar savu pieredzi lietišķajā pētniecībā sadarbībā ar biznesa organizācijām. Tāpat arī Banku augstskola piedalījās prestižajā David Gillingham balvā, ar projektu PERM – “Partnerships to Ensure Risk Management in Practice” kurš iekļuva finālā, kas tika noturēts konferences ietvaros. Uzvarētājs tika noteikts ar dalībnieku balsojumu, kā rezultātā Banku augstskola kļuva par 2017./2018.gada uzvarētāju.

PERM ir Erasmus+ ietvaros īstenots projekts, kura laikā tik izstrādāta risku vadības sistēma, kas ietver metodoloģiju un IT programmu. Projekta laikā iegūtie rezultāti, tajā skaitā izstrādātā metodoloģija un risku vadības IT programma ir atrodama un pieejama ikvienam interesentam bez maksas projekta mājaslapā www.perm.lv un simulāciju rīks atrodams šeit – http://perm.ba.lv. Projektu īstenoju starptautiska komanda no Banku augstskolas, Vilniaus kolegija / University of Applied Sciences un Rotterdam University of Applied Sciences.

Tāpat arī projektu atbalstīja un tajā piedalījās nozares pārstāvji: Latvijas Apdrošinātāju asociācija, FKTK, SIA Primum, EK Promotion, Latvenergo, AAS BTA Baltic Insurance Company, Nordea Bank AB Latvijas filiāle, Baltic Financial Advisors Association, AAS BALTA, KIF Biznesa Komplekss, If P&C Insurance AS Latvijas filiāle, Compensa VIG ADB Latvijas filiāle, Anglo Lombarda Insurance Brokers, CBL Asset Management.