Sākot ar pirmdienu, 28. februāri tika uzsākta studējošo pieteikumu pieņemšana projekta “Inovāciju granti studentiem mākslas, kultūras, ekonomikas un IT starpdisciplinārajās jomās (MaKE IT)” Inovāciju grantu programmas 1. ciklam. Pieteikšanās termiņš – 2022. gada 25. marts
Lai pieteiktos programmai, ir:
- Jāiepazīstas ar idejām, kas ir pieejamas projekta Ideju krātuvē: https://www.makeitstudents.eu/ideju-kratuve/pirma-karta. Ja ideja šķiet interesanta, tad ir jāsazinās ar idejas iesniedzēju, spiežot pogu “Mani interesē” un jāpārrunā iespējas strādāt pie idejas īstenošanas ar idejas iesniedzēju (uzņēmumu, organizāciju vai citu studējošo).
- Studējošais var iesniegt arī savu ideju, lai atrastu komandu vai sadarbības partneri tās īstenošanai: https://www.makeitstudents.eu/pieteikt-ideju. Pieteikā ideja nonāks Ideju krātuvē.
- Kad ir pārrunāta idejas attīstība ar idejas iesniedzēju un izveidota komanda, tad jāaizpilda pieteikuma forma ar pielikumiem: https://www.makeitstudents.eu/pieteikumu-atlases-dokumentacija.
- Pieteikuma sagatavošanā noteikti konsultējies ar projekta aktivitāšu ieviešanas koordinatoriem, sadarbības partneriem un citiem iespējamiem padomdevējiem.
- Aizpildīto pieteikuma formu ar pielikumiem word un pdf formātos iesūti e-pastā uz adresi: pieteikties.makeit@augstskola.lv. Pēc tam komanda ar Jums sazināsimies par turpmākajiem soļiem.
Detalizācija informācija par pašu programmu, dalības iespējamām, pieejamo finansējumu un dokumentāciju ir pieejama projekta mājaslapā: https://www.makeitstudents.eu/
Banku augstskolas studējošiem ar jautājumiem un konsultācijām lūgums vērties pie ieviešanas koordinatores Lilitas Sparānes (Lilita.sparane@ba.lv).
Projekts “Inovāciju granti studentiem mākslas, kultūras, ekonomikas un IT starpdisciplinārajās jomās (MaKE IT)”, Nr. 1.1.1.3/21/A/003 ilgs 24 mēnešus (22.11.2021.-21.11.2023.). Projektu realizē Ekonomikas un kultūras augstskola, sadarbībā ar partneriem – Ekonomikas un kultūras augstskolas fondu, BANKU AUGSTSKOLU, Ventspils Augsto tehnoloģiju parku, ALBERTA KOLEDŽU, Latvijas Zinātņu akadēmijas Ekonomikas institūtu un SIA “EUROLCDS”.
Projekta Nr. 1.1.1.3/21/A/003 kopējie attiecināmie izdevumi ir 1 075 534,72 EUR, tajā skaitā ERAF finansējums – 900 000,00 EUR (83,68%), bet privātais finansējums – 175 534,72 EUR (16,32 %).