Absolventu vakars

04.12.2014.

Kad pēdējo reizi esi saticis savus studiju laika draugus? Vai Tevi interesē, ar ko viņi šobrīd nodarbojas, kādu biznesu uzsākuši? Droši vien kopš pēdējās tikšanās reizes ir pagājis krietns laiks, un būtu interesanti atkal redzēties.

Tieši tāpēc Banku augstskolas absolventu asociācija ir nolēmusi sniegt Jums šo iespēju! Aiciniet pievienoties šim vakaram arī savus studiju laika draugus, paziņas, kurus labprāt satiktu – jo apmaiņa ar vērtīgiem kontaktiem, tīklošanās mūsdienās ir ļoti noderīga.

Tiekamies piektdien, 5 decembrī, plkst.18.30, Banku augstskolas telpās, Kr.Valdemāra ielā 163. (aktu zāle).

Sekojiet līdzi informācijai: facebook.com/BAabsolventi

Absolventi dāvina Banku augstskolai jaunu mājaslapu

Banku augstskola ir saņēmusi burvīgu Ziemassvētku dāvanu no augstskolas absolventiem – jaunu mājaslapu. Liels paldies jums, mūsu mīļie absolventi! Jūsu panākums ir lielisks apliecinājums, cik daudz labu lietu iespējams paveikt kopīgiem spēkiem un kopīgas idejas vārdā!

Jaunās mājaslapas izveide ir pirmais lielais Banku augstskolas Absolventu asociācijas (BAAA) īstenotais projekts. Tas aizsākās 2013.gada decembrī un mājaslapas izstrādes kopējās izmaksas ir 6633 eiro. Visu nepieciešamo summu saziedojuši paši absolventi. Pēc pēdējo tehnisko un saturisko uzlabojumu veikšanas, jau jaunajā gadā jaunā mājaslapa būs pieejama visiem lietotājiem.

Jaunajā mājaslapā jaunu veidolu ieguvusi arī Absolventu asociācijas sadaļa. Tā kļuvusi plašāka un atraktīvāka ne tikai saturiski, bet izstrādāta arī īpaša sistēma absolventu datubāzes veidošanai. To regulāri papildinot un atjaunojot, absolventiem būs ērti veidot datu bāzi un uzturēt kontaktus gan savstarpēji, gan ar augstskolu. Tādējādi asociācija vēlas attīstīt absolventu organizācijas kustību, kam daudzviet pasaulē ir senas un stipras tradīcijas.

„Mūsdienu konkurences apstākļos darba tirgū vairs nepietiek tikai ar labu izglītību un gudru galvu. Ir vajadzīgi vērtīgi kontakti, labi draugi un paziņas. Un tos tu vari iegūt Banku augstskolas Absolventu asociācijas organizētajos pasākumos. Savējie taču turas kopā!” – ir pārliecināts BAAA prezidents Kristaps Jēkabsons, aicinot asociācijai pievienoties arī citus absolventus.

To, ka savējie turas kopā, pierādīja arī 5.decembrī notikušais absolventu vakars. Jaunās mājaslapas  svinīga nodošana, tikšanās ar sen neredzētiem kursa biedriem, augstskolas vadību un docētājiem, sarunas par paveikto un nākotnes iecerēm. Muzikāli priekšnesumi un īpašais vakara viesis – Ghetto Games vadītājs Raimonds Elbakjans ar aizraujošu un pārsteidzošu stāstu par dzīves jēgu, stipriem cilvēkiem un sapņiem, kas piepildās, ja kaut ko ļoti, ļoti vēlies. Tāda bija absolventu tikšanās ar sarunām līdz vēlai naktij un savstarpējiem solījumiem savējiem turēties kopā!

Vairāk foto no pasākuma: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.423419787807249.1073741840.143504475798783&type=1

Banku augstskolas Absolventu asociācijai sekojiet līdzi:

https://www.facebook.com/BAabsolventi

BAAA prezidents Kristaps Jēkabsons Banku augstskolas rektoram Andrim Sarnovičam pasniedz simbolisku dāvanu – apliecinājumu jaunās mājaslapas nodošanai augstskolas rīcībā.