Ārpusstudiju aktivitātes

Banku augstskolas studentiem iespējams gan piedalīties, gan pašiem organizēt daudzveidīgas un interesantas ārpusstudiju aktivitātes. Dažas no tām:

BIZNESA SIMULĀCIJAS SPĒLE „Bizness 24h”

Lieliska iespēja iemācīties praktiski pielietot savas zināšanas, modelējot un imitējot uzņēmumu darbu. Konkurējot ar citiem jauniešiem, Tu gūsi pieredzi, pieļaujot kļūdas, kuras vēlāk vairs nepieļausi reālajā dzīvē. Varēsi izmēģināt teorijas, kas būtu pārāk riskantas pielietošanai īstā biznesā.

BANKU AUGSTSKOLAS SPORTA AKTIVITĀTES

 Neatņemama studentu ikdienas sastāvdaļa. Sporta zālēs ir iespēja trenēties futbolā, basketbolā, volejbolā, florbolā un citos sporta veidos. Komandas piedalās Studentu Basketbola līgā, Rīgas telpu futbola čempionātā, Latvijas Universiādē, SELL spēlēs, Pasaules Universiādē un citos sporta pasākumos.

Lasīt vairāk

BANKU AUGSTSKOLAS KORIS „Monēta”

 Pamatoti tiek dēvēts par augstskolas dziedošo vizītkarti. Dziedātāji kuplina augstskolas organizētos pasākumus, pārstāv augstskolu Vispārējos Dziesmu un Deju svētkos, studentu dziesmu svētkos „Gaudeamus”, Pasaules koru olimpiādē un citos pasākumos.

Lasīt vairāk

PASĀKUMI

Tiek organizēti visa gada garumā – izlaidumi, “Fukšu balle”, “Back to School party”, “Halloween party”, “Seko studentam”, Valentīndiena, Ziemassvētku balle, augstskolas un ERASMUS ārvalstu studentu vakari, Orientēšanās sacensības, Sporta diena un citi pasākumi.

BANKU AUGSTSKOLAS STUDENTU PAŠPĀRVALDE (BASP)

BASP sociāli aktīviem studentiem ir iespēja pārstāvēt studentu intereses un piedalīties augstskolas pārvaldes institūciju darbā, kā arī veidot interesantu un daudzveidīgu ārpusstudiju dzīvi.

Lasīt vairāk


Banku augstskolas studentiem, piedaloties dažādās ārpusstudiju aktivitātēs, piemēram BASP, korī vai sporta sacensībās, ir iespēja saņemt arī studiju maksas atlaidi. Vairāk par atlaidēm šeit.

Lasīt vairāk Sakļaut

Studentu viesnīca

Banku augstskolas studentu un viesu ērtībām Banku augstskolā ir ierīkota Viesnīca. Tā atrodas Banku augstskolas ēkā Rīgā, K.Valdemāra ielā 161 (7.-10.stāvā). Dzīvokļu tipa blokos ir iekārtotas divvietīgas, trīsvietīgas un četrvietīgas istabas. Īres cena atkarīga no istabas lieluma, gultas vietu skaita tajā un īpašajām papildu ērtībām. Maksā par viesnīcu iekļauti praktiski visi ar dzīvošanu saistītie izdevumi – komunālie maksājumi (elektrība, apkure, karstais/aukstais ūdens), kā arī maksa par gultas veļu un bezvadu interneta izmantošanu.

Interesentiem nepieciešams aizpildīt Banku augstskolas Viesnīcas pieteikuma formu un nosūtīt viesnīcas administratorei Tamārai Pavlovskai.

Lasīt vairāk

Lasīt vairāk Sakļaut