Nākotnes darba iespējas finanšu nozarē un biznesa vadībā Latvijā

01.09.2019. /// Banku augstskola

Lai veicinātu jauniešu izpratni par finanšu nozares un uzņēmējdarbības attīstības tendencēm Latvijā, tā palīdzot jauniešiem veidot apzinātu nākotnes karjeras plānošanu un sekmīgu iekļaušanos darba tirgū tepat Latvijā, Banku augstskola piedāvā 11.-12. klašu skolēniem lekciju

“Nākotnes darba iespējas finanšu nozarē un biznesa vadībā Latvijā”.

Mūsdienās daudzi jaunieši izvēlas mācīties un strādāt ārvalstīs, meklējot plašākas iespējas savas personības attīstībai un labākas ekonomiskās perspektīvas. Taču arī finanšu nozares attīstības tendences Latvijā sniedz jauniešiem plašas karjeras un starptautiskās pieredzes iegūšanas iespējas, kā arī finansiālo stabilitāti.

Lekcijas saturs:

  1. Finanšu nozares un uzņēmējdarbības attīstības tendences Latvijā
  2. Jaunās profesijas finanšu nozarē un biznesa vadībā un speciālistu trūkums
  3. Finanšu un biznesa vadībā iegūtā augstākā izglītība – investīcija nākotnes darbam jebkurā nozarē
  4. Mūsdienās daudzi jaunieši izvēlas mācīties un strādāt ārvalstīs, meklējot plašākas iespējas savas personības attīstībai un labākas ekonomiskās perspektīvas. Taču arī finanšu nozares attīstības tendences Latvijā sniedz jauniešiem plašas karjeras un starptautiskās pieredzes iegūšanas iespējas, kā arī finansiālo stabilitāti.

Lekcijas ilgums:

 40 min ar aktīvu skolēnu iesaisti

Vairākās ģimnāzijās un Banku augstskolas sadarbības skolās, piemēram, Āgenskalna Valsts ģimnāzijā, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā, Rīgas Valsts klasiskajā ģimnāzijā, Rīgas Valsts 3. ģimnāzijā, kā arī Olaines 1. vidusskolā šajā lekcijā skolēni tiksies ar Banku augstskolas rektori Līgu Peisenieci, kā arī augstskolas sadarbības partneriem – uzņēmumu MSC un BDO pārstāvjiem.

Iespēja piedalīties Banku augstskolas pārstāvju lekcijā – nodarbībā par finanšu nozares attīstību un karjeras iespējām Latvijā tika piedāvāta arī karjeras dienas “Atnāc un uzzini”, kas notika janvārī Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijā, dalībniekiem. Šāda iespēja būs arī karjeras izstādes “Veru durvis uz augstskolu”, kas notiks Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā 3. aprīlī, kā arī plānojam aprīlī tikties un diskutēt par šīm tēmām arī ar Saldus un Ropažu vidusskolu skolēniem.

Ja vēlaties šo lekciju arī savas skolas vidusskolēniem, lūgums rakstīt ba@ba.lv, zvanīt +371 26 607 086. Priecāsimies par šīm tēmām ar skolēniem diskutēt arī Banku augstskolas telpās.

Esam pārliecināti, ka jauniešu izglītošana par finanšu nozares un biznesa vadības perspektīvām Latvijā ir investīcija nākotnē, kas sniegs ieguvumus gan individuāli jauniešiem, gan arī visai Latvijas sabiedrībai.