Vairāk informācijas par šo augstskolu

Vairāk par Erasmus+ iespējām

Apmaiņas studiju valoda: Angļu

Pamatvaloda : Angļu

Atsauksmes

 • HS Osnabruek ir lieliska vieta, kur izbaudīt Erasmus. Tur ir studenti no visiem pasaules kontinentiem, var izbaudīt lielisko studentu dzīvi, kas sastāv no ceļošanas, elastīgiem lekciju grafikiem, modernas universitātes un pasniegšanas metodēm no profesionāliem pasniedzējiem, satriecošām ārpus studiju aktivitātēm un neaizmirstamiem festivāliem. Labākā apmaiņas programmas pieredze garantēta! Tas viss sakoptā un “zaļā” viduslaiku tipa pilsētā.

  Lasīt vairāk Sakļaut
 • Savu Erasmus+ apmaiņas semestri es pavadīju Vācijā- Osnabrikas Universitātē. Lai gan Osnabrika ir neliela un diezgan klusa pilsēta Vācijas ziemeļrietumu daļā, tomēr studenta dzīve bija aktīva- gan studijas, gan ceļojumi un saviesīgā dzīve.

  Universitāte ir padomājusi, lai studentiem būtu interesantas un noderīgas lekcijas, kā arī labas un ērtas atpūtas un studiju vietas. Daudz zināšanas tika iegūtas ne tikai lekciju laikā, bet arī grupu projektos, kur kopā strādāja dažādu tautību studenti un kuru laikā varēja viņus iepazīt tuvāk, viņu kultūru un dažādās studiju metodes.

  Studentu kopmītnēs, kuras nodrošināja universitāte, tika rīkoti dažādi pasākumi un tika pavadīts brīvais laiks, kā piemēram, tematiskie un starpkultūru pasākumi, filmu vakari un tika pat atzīmēti daži nacionālie svētki – vācu Oktoberfest, latviešu Līgo vakars un spāņu Sv. Huana diena.

  Es ieguvu neaizmirstamu pieredzi, iepazinu un ieguvu daudz jaunus draugus un izbaudīju katru mirkli savās ERASMUS+ studijās. Es noteikti ieteiktu izmantot ERASMUS+ sniegtās iespējas un pavadīt semestri vai gadu kā apmaiņas studentam.

  Lasīt vairāk Sakļaut