Erasmus+ Spānija

Vairāk informācijas par šo augstskolu

Vairāk par Erasmus+ iespējām

Apmaiņas studiju valoda: Angļu

Pamatvaloda : Angļu

Atsauksmes

  • Tā ir viena no tehnoloģiski attīstītākajām un ērtāk iekārtotākajām augstskolām, kurā esmu bijis. Pasniedzēji ir ļoti jauki un pretīmnākoši, lai arī daži no tiem ir diezgan prasīgi uzdevumu un praktisko darbu izpildē, tomēr vienmēr palīdzēs. Ir jāņem vērā, ka var neizdoties izvēlēties visus priekšmetus angļu valodā un spāņu valoda būs jāizmanto un jāapgūst, kas ir ļoti vienkārši, jo vietējie studenti labprāt palīdz, kā arī spāņu valodu var izvēlēties kā papildus kursu. Pavadītais laiks tur, man paliks, kā vienreizējs piedzīvojums, ar daudz iegūtiem draugiem no dažnedažādām pasaules malām, labi pavadīta laika, patīkamām studījām brīvā atmosfērā un spāņu valodas zināšanām.

    Lasīt vairāk Sakļaut
  • Es savu Erasmus+ studiju laiku, gandrīz 4 mēnešus, pavadīju Spānijas pilsētā Valensijā.  Šis laiks man noteikti vienmēr atmiņā paliks kā jautrākie un bezrūpīgākie manas studiju dzīves mēneši, jo Spānija tiešām ir valsts, kurā, jo ātrāk iemācies neuztraukties, jo labāk.

    Skola, kurā studēju, Universidad Europea Valencia, kā savas galvenās vērtības nosauc starptautisku vidi un pietuvinātību biznesa videi. Tieši tās ir lietas, ko visvairāk var just – mācības notiek ļoti starptautiskā vidē, katrā priekšmetā ir jāstrādā grupās ar cittautiešiem un runāts tiešām tiek par reālo dzīvi, kas sāksies, kad beigsim studēt un būsim darba tirgū. Paniedzēji izmanto daudz piemēru no savas profesionālās darbības, kas palīdz uztvert mācību vielu daudz skaidrāk.

    Noteikti iesaku ikvienam izmēģināt Erasmus+ pieredzi, jo tas, cik daudz students iemācās un iegūst vienā semestrī ārvalstīs, noteikti ir pielīdzināms vairākiem gadiem savā universitātē, un, protams, ne jau tikai akadēmiskā ziņā!

    Lasīt vairāk Sakļaut