Erasmus+ Nīderlande

Vairāk informācijas par šo augstskolu

Vairāk par Erasmus+ iespējām

Apmaiņas studiju valoda: Angļu

Pamatvaloda : Angļu

Atsauksmes

 • Rotterdama ir Nīderlandes otra lielākā pilsēta ar aptuveni vienu miljonu iedzīvotāju. Pilsētas centrs, pēc otrā pasaules kara, tika uzbūvēts pilnīgi no jauna, tāpēc pilsēta ir mūsdienīga, ar modernu infrastruktūru un arhitektūru. Pilsētas ielas ir īpaši piemērotas riteņbraucējiem, tāpēc nepagāja par nedēļa, kad tas kļuva arī par manu hobiju.

  Šajā universitātē varēju izbaudīt citu lekciju pasniegšanas un mācību vielas apguves stilu. Lekcijas ļoti reti bija formātā, kurā students klausās pasniedzējā, bet parasti tā bija diskusija, pastāvīgs darbs vai pat simulācijas. IBAC programmas laikā studenti tika sadalīti grupās pa 4 cilvēkiem. Grupas sadarbojās ar reālu uzņēmumu un mērķis bija sagatavot plānu kā ieņemt jaunus eksporta tirgus. Grupās bija apvienoti studenti ar atšķirīgām specializācijām, piemēram, mārketinga, uzņēmējdarbības vai finanšu programmu studenti.

  Rezultātā šajos 5 mēnešos esmu apguvis jaunas zināšanas par starptautisko tirdzniecību un ieguvis draugus no visas pasaules. Tagad Eiropa un pasaule liekas daudz mazāka un sasniedzamāka kā jebkad.

  Lasīt vairāk Sakļaut
 • Pateicoties ERASMUS studentu apmaiņas programmai 3. kura sākumā izmantoju iespēju doties studēt uz Roterdamas Universitāti, Nīderlandē. Studijas internacionālā vidē bija izcila pieredze un izaugsmes iespējas manai karjerai. Studiju programmas ietveros visinteresantākā pieredze bija sadarbība ar reāliem uzņēmumiem palīdzot risināt to problēmas. Roterdama ir lielākā ostas Eiropā, tāpēc bija interesanti salīdzināt tās apmērus un darbību ar Rīgas ostu. Arī ārpus studijām man pietika laiks, lai izbaudīt studentu ballītes un izmantotu iespēju paplašināt kontaktu loku saistībā ar manu hobiju – retro auto.

  Lasīt vairāk Sakļaut
 • Roterdamas Universitāte ir lielākā universitāte, kādu es jebkad esmu redzējusi, ar ārkārtīgi daudz starptautiskajiem studentiem. Manuprāt, šis ir labākais galamēŗkis apmaiņas studijām, jo šī universitāte sniedz neaizmirstamu Erasmus pieredzi. kas palīdz attīstīt sevi un atklāt sevī jaunas īpašības. Studiju metodes ir lieliskas, pasniedzēji zin pareizās lekciju lasīšanas metodes, lai viņu studentiem veiktos studijās.

  Lasīt vairāk Sakļaut