Erasmus+ Francija

Vairāk informācijas par šo augstskolu

Vairāk par Erasmus+ iespējām

Apmaiņas studiju valoda: Angļu

Pamatvaloda : Angļu

Atsauksmes

  • Skola atrodas Saint-Germain bulvārī, vienā no Parīzes labākajiem rajoniem, kur atrodas arī daudzas no slavenākajām Parīzes kafejnīcām, kā piemēram, Les Deux Magots un Cafe de Flore. Skola ir ļoti internacionāla, jo tajā mācās ne vien studenti no daudzām pasaules valstīm, bet strādā arī pasniedzēji no Anglijas, Amerikas, Skotijas, Korejas un daudz citām valstīm. Parīze ir brīnišķīga vieta, kur doties apmaiņas studijās, jo papildus zināšanām, ko sniedz daudzpusīgie pasniedzēji, pilsētā ir neierobežoti daudz iespēju, kuras nekad neizbeidzas.

    Lasīt vairāk Sakļaut
  • Augstskolā pasniedz profesori, kuri ir no angļu valodā runājoššām valstīm, tāpēc ir viegli saprast skaidro valodu. Skolas studentu padome bieži rīko pasākumus visiem studentiem un siltajā laikā pie skolas tiek rīkoti arī BBQ pasākumi. Studijas tiek organizētas savādāk nekā Latvijas augstskolās, tās ir interesantākas, jo daudzi profesori balsta savas lekcijas vairāk uz praktisko un reālo nekā teorētisko.

    Lasīt vairāk Sakļaut
  • Lai cik savādi tas neizklausītos, apmaiņas sākumā biju skeptiska pret pieciem mēnešiem Parīzē dažādu apstākļu dēļ, taču mans skatījums ir mainījies. Esmu pārliecināta, ka Erasmus+ ir neaizstājama pieredze, ja turi acis atvērtas.  Dodoties uz Parīzi, par skolu, kurā mācīšos, zināju maz, taču ar laiku atklājās, ka laiks tur bija akadēmiski vērtīgākais pēdējos gados. Manis  izvēlēti priekšmeti un lektoru pieeja kalpoja par motivāciju ieguldīt pūles un iegūt zināšanas sfērās, ar kurām agrāk nebiju pazīstama. Ne vien esmu lepna, ka esmu spējusi ar panākumiem pabeigt mācības Parīzē, bet jūtos patstāvīgāka, jo īrēju un dzīvoju viena. Šo piecu mēnešu laikā esmu redzējusi Parīzi no dažādām pusēm un jūtos pārsteigta, ka man paveicās ar iespēju piedalīties. Tikai vislabākās rekomendācijas, jo nav nekā, ko zaudēt, bet Jūs noteikti iegūsiet daudz dažādās nozīmēs.

    Lasīt vairāk Sakļaut