Banku augstskolas īstenotā projekta ietvaros vidusskolēni dosies vizītē uz Liepājas uzņēmumu „Blue Shock Bike”

29.09.2014.

Šonedēļ, 1.un 2.oktobrī, Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolas, Liepājas 10.vidusskolas un Saldus Profesionālās vidusskolas jaunieši dosies vizītē uz Liepājas uzņēmumu „Blue Shock Bike”. Vidusskolēnu vizītes uz inovatīviem uzņēmumiem organizē Banku augstskola Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta ietvaros.

„Blue Shock Bike” aktīvi darbojas, lai veidotu un attīstītu elektrotransporta risinājumus Latvijā. Vienlaikus uzņēmums iepazīstina un izglīto sabiedrību par alternatīvās enerģijas pielietojamību, to efektīvu lietošanu ikdienas vajadzībās. Pirmais solis uz sabiedrības izpratni par elektrotransportu un tā priekšrocībām ir viņu izstrādātais elektrodivritenis.

Skolēnu vizītes uzņēmumos tiek organizētas ar mērķi jauniešos un pedagogos radīt izpratni un interesi par inovācijām un uzņēmējdarbības sniegtajām iespējām un priekšrocībām. Vizīšu laikā vidusskolēni iegūst informāciju par inovatīviem, tehnoloģiski orientētiem komercuzņēmumiem Latvijā un tiek rosināti domāt par iespēju pievērsties uzņēmējdarbībai.

Vizīšu laikā skolēnus iepazīstina arī ar iespējamām uzņēmējdarbības atbalsta iespējām Latvijā. Projekta ietvaros kopumā visā Latvijā notiks 80 pasākumi, kuros iesaistīsies 1600 skolēnu.

Projektu „Latvijas skolu izglītojamo intereses par inovatīviem uzņēmumiem rosināšanas pasākumu rīkošana” īsteno LIAA sadarbībā ar Banku augstskolu aktivitātes „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programmas” ietvaros un to līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF) un Eiropas Savienība.

Iepazīties ar uzņēmumu sarakstu un pieteikties vizītēm var Banku augstskolas mājaslapā: https://www.ba.lv/node/4462

Papildu informācija: Aija.Rantina@ba.lv, tālr. 67709281, 29497363.