Vidusskolēni aicināti pieteikties trīs dienu sagatavošanas kursiem matemātikā

23.01.2015.

Nu jau par tradīciju kļuvušie Banku augstskolas organizētie īsie sagatavošanas kursi matemātikā šogad notiks 24., 25. un 26.martā – 12.klašu skolēnu brīvlaikā. Kursus vadīs Banku augstskolas Uzņēmējdarbības un biznesa informātikas katedras docents, matemātikas pasniedzējs, daudzu grāmatu autors Dainis Kriķis.

Sagatavošanās kursus aicināti apmeklēt vidusskolu pēdējo klašu skolēni, kā arī absolventi. Vidusskolēniem tā ir lieliska iespēja  nostiprināt, papildināt un sistematizēt zināšanas matemātikā, tādējādi labāk sagatavojoties valsts centralizētajam eksāmenam.

Lielisks skolotājs, ar izcilu talantu likt iemīlēt matemātiku pat tiem, kuriem šis nebūt nešķiet tas vieglākais priekšmets! Cilvēks, kurš ar humora un joku palīdzību spēj panākt, ka matemātikas formulas nešķiet sausas un sarežģītas – tā skolēni un studenti raksturo pasniedzēju D.Kriķi.

To apliecina arī Valmieras Viestura vidusskolas absolvents Pēteris Gredzens, kurš pagājušajā gadā, mācoties 12.klasē, izlēma pieteikties īsajiem sagatavošanas kursiem. „Biju dzirdējis no skolasbiedriem, ka kursi ir ļoti noderīgi, palīdz sagatavoties centralizētajam eksāmenam, rada lielāku pārliecību par savām zināšanām,” saka Pēteris, kurš kursiem pieteicās kopā ar klasesbiedru. Tagad Pēteris Banku augstskolā studē inovācijas un produktu attīstību uzņēmējdarbībā, un jauniešiem noteikti iesaka izmantot iespēju uzlabot savas matemātikas zināšanas tik izcila pasniedzēja vadībā.

Jānis Sārts uz matemātikas kursiem brauca no tālās Valkas. „Tas ir vislieliskākais, vislietderīgākais veids, kā pavadīt pavasara brīvlaiku – trīs dienas kārtīgi mācīties matemātiku!” ir pārliecināts Jānis. Viņš matemātikas eksāmenā noteikti jutis, cik kursi bijuši noderīgi. Šobrīd Jānis ir Banku augstskolas studiju programmas „Uzņēmējdarbības vadīšana” 1.kursa students.

Īso matemātikas sagatavošanas kursu noslēgumā dalībniekiem ir iespējas kārtot pārbaudījumus testa veidā un saņemt sertifikātu, kas sniedz priekšrocības, kļūstot par Banku augstskolas studentu. Informāciju par pieteikšanos kursiem atradīsit Banku augstskolas mājaslapā: https://www.ba.lv/kursi/sagatavosanas_kursi/isie_kursi

Banku augstskolas
Komunikācijas un mārketinga daļa
inta.stipniece@ba.lv
67709290, 26331378