Vēl tikai šonedēļ piesakies biznesa simulācijas spēļu konkursam „Bizness24h”!

18.02.2015.

Vēl tikai līdz 22.februārim Latvijas skolu un augstskolu komandas aicinātas pieteikties dalībai aizraujošā biznesa simulācijas spēļu konkursā „Bizness24h”! Komandu veido 3 dalībnieki, kuri var nebūt no vienas izglītības iestādes, bet ir jāvienojas, kuru vidusskolu vai augstskolu komanda pārstāv. Komandas aicinātas reģistrēties portālā http://www.bizness24h.lv!

Šobrīd jau pieteikušās vairāk nekā 60 komandas, tāpēc konkurence solās būt sīva. Rēzeknes Valsts ģimnāzijas jaunieši „Bizness24h” šogad piedalīsies atkārtoti. Komandas kapteine Sanita Kiselevska  neslēpj, ka viņu mērķis ir iekļūt finālā, ko pagājušajā gadā neizdevās īstenot. Sanita uzsver, ka dalība projektā iemāca strādāt komandā, sniedz iespēju iepazīties ar citiem aktīviem jauniešiem, tādējādi dibinot noderīgus kontaktus.

Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas komanda konkursā startēs pirmo reizi. „Lai piedalītos konkursā, dalībniekiem jābūt uzņēmīgiem, apveltītiem ar  labām vadības spējām un prasmēm argumentēt un paust savu viedokli,” domā komandas kapteinis Rolands Fukss. Bet, lai sasniegtu finālu,  jābūt labai biznesa idejai, kas ir aktuāla, interesanta un spēj ieinteresēt citus cilvēkus. „Mums ir gan ideja, gan mērķtiecība, tāpēc ceram sasniegt savus izvirzītos mērķus!” saka Rolands.

Saldus 1.vidusskolas komandas dalībniece Agate Leja stāsta, ka konkursam pieteikušies, skolotājas mudināti. Būs ļoti aizraujoši izmēģināt savus spēkus simulācijas konkursā, kas noteikti dod jaunu pieredzi, praksi un ļauj iegūt jaunus draugus.

Dalībnieki no Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas, Rēzeknes Valsts ģimnāzijas un Saldus 1.vidusskolas uzsver, ka konkursam pieteikušies ne tikai,  lai gūtu jaunas zināšanas, iemaņas un pārbaudītu savas spējas strādāt komandā, bet arī vēlas iepazīt Banku augstskolas vidi, jo nākotnē plāno te studēt.

„Bizness24h” organizē Banku augstskolas studentu pašpārvalde sadarbībā ar Banku augstskolu un Nordic Training International. Projektā aicināti iesaistīties vidusskolēni un studenti, kuri interesējas par biznesu, tā darbību un vadīšanu, kā arī vēlas pārbaudīt savas zināšanas un spēkus, iejūtoties īstā biznesa vidē. Dalība konkursā sniedz iespēju plānot un  attīstīt savu biznesa ideju, meklēt inovatīvus risinājumus, uzklausīt Latvijā atzītu uzņēmēju un pieredzējušu pasniedzēju ieteikumus.

„Bizness24h” konkurss ir sadalīts 3 posmos – ceturtdaļfināls notiek  24., 25. un 26.februārī Banku augstskolā, pusfināls aprīlī, bet fināls  – maijā. Komandu veido 3 cilvēki. Visi dalībnieki var nebūt no vienas izglītības iestādes, bet ir jāvienojas, kuru vidusskolu vai augstskolu komanda pārstāv.

Pagājušajā gadā sīvā konkurencē uzvarēja un titulu „Biznesa guru 2014” ieguva Aizkraukles novada ģimnāzijas komanda – Artūrs Jaunošāns, Ēriks Gavars un Artūrs Jakovļevs, bet kura komanda šogad plūks uzvaru laurus, tiks noskaidrots 6.maijā.

Vairāk par projektu uzziniet mājaslapā: www.bizness24h.lv

Banku augstskolas
Komunikācijas un mārketinga daļa
67709290, 26331378
www.ba.lv

 

Saistītas ziņas