Vasaras Skola 2015

11.06.2015.

Banku augstskola piedāvā piedalīties starptautiskajā vasaras skolā „Intensive Business English Course for Studies and Employment”

Dalība vasaras skolā sniedz iespējas profesionālu angļu valodas pasniedzēju vadībā uzlabot angļu valodas zināšanas un prasmes, kuras nepieciešamas, lai veiksmīgi iekļautos darba un biznesa vidē. Vasaras skolā Jums būs arī lieliska iespēja darboties dažādās komandu veidošanas aktivitātēs un pasākumos, kā arī iepazīties ar jauniem cilvēkiem un doties interesantās atpūtas – uzziņu ekskursijās. Jau šobrīd savu dalību ir pieteikuši dalībnieki ne tikai no Latvijas, bet arī no vairākām Eiropas un Āzijas valstīm. Šādas vasaras skolas Banku augstskola organizē ik gadu jau kopš 2012. gada.

Norises laiks:

06.07.2015.-17.07.2015.

Norises vieta:

Banku augstskola

K.Valdemāra iela 161, Rīga

Pasniedzēji:

Banku augstskolas docentes Astrīda Ģēģere-Zetterstroma un Astrīde Stonāne

Papildus informācija:

  • Noslēgumā vasaras skolas dalībnieki saņems sertifikātu.
  • Lai pieteiktos dalībai vasaras skolā, nepieciešams B1 (Pre-intermediate/zemāk par vidējo) angļu valodas zināšanu līmenis.

Dalības maksa:

  • 245 EUR, piesakoties 2 vai vairāk dalībniekiem 225 EUR katram (termiņš 17.06.2015.;

 ! Dalības maksā ietverts: 2 nedēļu apmācību programma, kursu materiāli, kafijas pauzes, pusdienas, ekskursijas.

 

Pieteikšanās: 

Vasaras skolas buklets:

 buklets

Atsauksmes:

 

 „Kursi bija ļoti vērtīgi, papildināju ne tikai angļu valodas zināšanas, bet ieguvu arī lielisku starptautisko pieredzi un draugus no citām valstīm. Paldies lieliskajiem Banku augstskolas pasniedzējiem!” tā vasaras skolā iegūto novērtē 2012. un 2013. gados organizēto kursu dalībnieks Jeihuns no Azerbaidžānas.

 

Viņas atziņas: “Es studēju Hanze University Groningen. Nīderlandē un mūsu skolai ir sadarbības līgums ar Banku augstskolu, tāpēc es uzzināju par šiem kursiem” stāsta Anna Hamstra no Nīderlandes, kas vasaras skolu apmeklēja 2014. gadā. Viņa īpaši uzsver, ka gramatikas nodarbības bija īpaši vērtīgas viņai. Annai arī patika, ka kursu programmā pasniedzējas iekļāva tādas svarīgas tēmas kā CV sagatavošana,  kā pieteikties darbā un Biznesa angļu valodu – šīs tēmas ir ļoti noderīgas studentiem, kas sākuši domāt par savu profesionālo karjeru. „Es noteikti rekomendēšu šos kursus maniem draugiem un studentiem no manas skolas!” saka Anna.