Valda Dombrovska vieslekcija Banku augstskolā konferenču zālē

26.10.2016.

31.oktobrī, plkst. 14:00 ar vieslekciju “Eirozonas ekonomiskie izaicinājumi un nākotnes perspektīva” Banku augstskolas studentiem uzstāsies Valdis Dombrovskis.

2016.gadā “Financial News” Valdi Dombrovski ierindoja starp Eiropas Top 100 ietekmīgākajiem finanšu jomas cilvēkiem. Valdis Dombrovskis kopš 2014.gada novembra ir Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks eiro un sociālā dialoga jautājumos, taču šogad pēc Lielbritānijas referenduma, atkāpjoties no amata britu komisāram, Valdim Dombrovskim tika uzticēti finanšu stabilitātes, finanšu pakalpojumu un kapitāla tirgus savienības pienākumi. Tostarp V.Dombrovskis ir bijis Latvijas Republikas Saeimas deputāts, Latvijas Republikas Finanšu ministrs, Latvijas Republikas Bērnu, ģimenes un integrācijas lietu ministrs, Latvijas Republikas Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs, Latvijas Republikas Ministru prezidents un Eiropas Parlamenta deputāts.

Vieslekcijā V.Dombrovskis Banku augstskolas studentiem sniegs ieskatu un skaidros ekonomisko situāciju pasaulē, ES un Eirozonas ekonomisko perspektīvu, fiskālās disciplīnas uzraudzību, kā arī iepazīstinās ar piecu prezidentu ziņojuma ieviešanas gaitu jeb monetārās savienības stiprināšanu. Lekcijā tiks pārrunātas arī Latvijas ekonomikas attīstības prognozes.

Banku augstskola augsti vērtē sadarbību ar Valdi Dombrovski, kurš otro reizi uzstāsies Banku augstskolā ar lekciju un iepazīstinās studentus ar šī brīža aktualitātēm.