Studentu zinātniskā konference 2016

09.06.2016.

Akadēmiskā gada noslēgumā tradicionāli tiek rīkota studentu zinātniskā konference, kurā tiek dota iespēja prezentēt savus pētnieciskos darbus un iepazīstināt plašāku auditoriju ar saviem atklājumiem. Šogad, rīkojot starptautisko studentu pētniecisko darbu konferenci „Mainīgā pasaule: jaunu risinājumu meklējumos – 2016”, kas ir RISEBA un Banku augstskolas sadarbības projekts, dalībniekiem bija iespēja izvēlēties divus līdzdalības scenārijus – piedāvāt zinātnisku publikāciju un prezentēt to pirmajā konferences dienā 6.jūnijā, kas notika RISEBA, vai sagatavot pārskatu par pētniecisko darbu otrajā konferences dienā 7.jūnijā, kas notika Banku augstskolā.

Šī gada konferencei bija raksturīgs ievērojams Banku augstskolas studentu lietišķo pētījumu ziņojumu skaits – konferences formāts tika izmantots, lai iepazīstinātu arī partnerus no „Swedbank”, „Latvijas Pasts”, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, Metālapstrādes un mašīnbūves asociācijas ar šo uzņēmumu un organizāciju iniciēto pētījumu atziņām.

Kopumā Banku augstskolā rīkotajās konferences paralēlajās sesijās tika prezentēti 24 pētījumi, kuru tapšanā ir bijuši iesaistīti gandrīz 100 studenti.

Konferences rīkotāji cer nākamā gada konferencē uz tikpat lielu atsaucību, kā arī aicina visus lietišķajos pētījumos iesaistītos studentus jau tuvākajā laikā pārdomāt nākamā gada bakalaura darba tēmu, un lietderīgi izmantot lietišķā pētījuma veikšanā iegūto pieredzi, lai veicinātu nozares attīstību.

Konferences programma: šeit.

Foto no konferences: https://www.flickr.com/photos/bankuaugstskola/albums/72157669006567352.

Saistītas ziņas