Tuvojas festivāls ICEBREAKERS’21

30.09.2021.

Šogad 8. oktobrī ar praktiskām darbnīcām un aizrautīgām diskusijām notiks ikgadējais Latvijas Universitātes studentu Biznesa inkubatora rīkotais pasākums – biznesa iespēju festivāls ICEBREAKERS’21, kurā ir dota iespēja satikties jaunuzņēmumu dibinātājiem, nozaru profesionāļiem un studentiem no dažādām Eiropas valstīm! Pasākuma dalībnieces vēl bez Latvijas Universitātes ir arī citas labi zināmas Latvijas un Lietuvas augstākās izglītības iestādes:

ICEBREAKERS’21 starptautiskie partneri ir Google Baltics, Luminor banka, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, Accenture, Printify, Edurio un citi – festivālā ar lekcijām un paneļdiskusijām viesosies dalībnieki ne vien no Latvijas, bet arī Eiropas.
Uzzini vairāk.

DISKUSIJAS

8. oktobrī plkst. 16:00 – 16:30 paneļdiskusijā starp akadēmisko personālu un Baltijas augstskolu studentiem Banku augstskolu pārstāvēs rektore dr. Līga Peiseniece un Studējošo pašpārvaldes priekšsēdētāja (BASP) Eva Ūbele. Moderators: Vilhelms Karlsons.

Diskusijā “Open innovations in Higher Education Institutions – How to Involve Students in Improving HEIs?“ tiks meklētas atbildes uz jautājumiem – kādā veidā augstākās izglītības iestādes var iesaistīt studentus, lai pilnveidotu savu sniegumu un studiju vidi? Kāda ir atvērto inovāciju loma šajā procesā?

Banku augstskolas rektore dr. Līga Peiseniece:

“Šobrīd varu pateikt, ka Banku augstskola redz mūsu studentos lielu potenciālu tieši augstskolas darbības pilnveidē, ieklausās un mēs maināmies, pateicoties studentu ieteikumiem un studentu pašu aktīvai līdzdarbībai Banku augstskolas dzīvē.”

IESILDOŠIE PASĀKUMI

Jau nākamnedēļ norisināsies pirmie ICEBREAKERS’21 iesildošie pasākumi! Šogad tie tiks organizēti sadarbībā ar LU studentu Biznesa inkubatoru, WindHackers, RSU Biznesa inkubatoru B-Space, EIT Food un Global Goals Jam, kā arī New Door. Uzzini vairāk un reģistrējies pasākumiem šeit!

PRAKTISKĀS DARBNĪCAS

Būs praktiskās darbnīcas tieši festivāla dienā – 8. oktobrī! Tās tiek organizētas kopā ar EIT Health, POWER, RTU, Luminor un Buildit Accelerator. Dalībnieku skaits darbnīcās ir ierobežots, tādēļ uzzini vairāk un reģistrējies šeit!

10 000 EUR GRANTU KONKURSS

Tev ir biznesa ideja, ko vēlies attīstīt? Vienīgais, kas tev pietrūkst, ir starta kapitāls? Aizpildi pieteikumu, prezentē savu ideju un izmanto iespēju iegūt grantu savai biznesa idejai līdz pat 10 000 EUR! Aizpildi pieteikumu šeit!

Vairāk par pašu festivālu un to iesildošajiem blakuspasākumiem, ka sāksies jau tuvākajās dienās, skaties šeit: https://icebreakers.lv/ Izmanto bezmaksas biļeti. Uz tikšanos 8. oktobrī!

Vairāk: https://www.biznesainkubators.lu.lv/lv/.