Trīs augstskolas parakstīs sadarbības līgumu

30.10.2018.

31.oktobrī Banku augstskola, Rīgas Tehniskā universitāte un Rīgas Stradiņa universitāte parakstīs  līgumu par sadarbību kiberdrošības kompetenču jomā

Banku augstskolas, Rīgas Tehniskā universitātes un Rīgas Stradiņa universitātes rektori 2018.gada 31.oktobrī pulksten 11.00 viesnīcas Radisson Blu Daugava konferenču zālē Abava (2.stāvā), parakstīs līgumu par augstskolu sadarbību kiberdrošības kompetenču jomā. Līguma parakstīšana ir secīgs turpinājums augstskolu savstarpējai sadarbībai un mērķim nodrošināt saskaņotu darbību veikšanu kiberdrošības potenciāla pilnveidošanā Latvijā, izmantojot Līdzēju stiprās puses (intelektuālo, tehnoloģisko, infrastruktūras potenciālu un sadarbības tīklu) un līdzšinējo pieredzi.

Pasākuma laikā notiks ekspertu viedokļu apmaiņa par kiberdrošības aktuālajiem jautājumiem un tuvākajā nākotnē veicamajiem darbiem. Šajā dialogā ir uzaicināti piedalīties kiberdrošības politikas un kompetences veidošanā iesaistītie atbildīgo valsts institūciju pārstāvji, kā arī plašsaziņu līdzekļu pārstāvji.