Topošie uzņēmēji Banku augstskolā apgūst zināšanas savu biznesa ideju attīstībai

10.10.2014.

Šonedēļ Banku augstskolā turpinās bezmaksas apmācību kurss topošajiem uzņēmējiem „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”. Dalībnieki atzīst, ka pieteikties pamudinājis uzmundrinošais sauklis un piedāvātā  apmācību programma, kas sniedz ieskatu daudzos ar biznesa uzsākšanu svarīgos jautājumos.

Mārtiņš Vēra stāsta, ka plāno uzsākt uzņēmējdarbību, viņam ir vairākas idejas, tāpēc kursi šķiet īpaši vērtīgi un noteikti palīdzēs ideju īstenošanā. „Ļoti patika apmācības par biznesa modeļa veidošanu – kā vienu un to pašu ideju var attīstīt dažādos veidos,” atzīst Mārtiņš. Arī Elīnai Kaziņai ir biznesa ideja, bet, dzīve tā iegrozījusies, ka gadu nācies pavadīt ārzemēs. „Pirms 3 nedēļām atgriezos un, ieraudzījusi aicinājumu pieteikties šajos kursos, sapratu – jā, tieši tas man ir nepieciešams! Dzirdēt no speciālistiem, kādas ir iespējas uzsākt biznesu un to attīstīt! Esmu ļoti apmierināta – Banku augstskolas pasniedzēji ir vienkārši fantastiski!” ar gandarījumu atzīst Elīna.

Šonedēļ kursu dalībnieki apgūst zināšanas par biznesa attīstības procesu, finanšu plānošanu, jauna uzņēmuma mārketingu un pārdošanu, mārketinga pētījumiem, biznesa modeļu veidošanu, kā arī biznesa attīstības paātrināšanas metodēm un tehniku. Nākamnedēļ, pirmdien, kursu dalībnieku grupu prezentācijas vērtēs eksperti. Savukārt pēc tam veiksmīgāko ideju komandas saņems pirmsinkubēšanas pakalpojumus Ventspils Augsto tehnoloģiju parka Biznesa inkubatorā.

Bezmaksas apmācību kursu „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās” Banku augstskola organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros. Kursu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Kursu mērķis ir pēc iespējas plašāku sabiedrības daļu motivēt uzsākt uzņēmējdarbību. Dalībnieki kursu laikā no ekspertiem uzzina, kā attīstīt biznesa ideju, kā piesaistīt investorus, zinošus ekspertus un klientus.

Banku augstskolas
Komunikācijas un mārketinga daļa
26331378