Tiekamies starptautiskajā izglītības izstādē “Skola 2015”!

24.02.2015.

No 27.februāra līdz 1.martam starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala” norisināsies 21.starptautiskā izglītības izstāde “Skola 2015”. Ja apciemosi Banku augstskolas stendu, uzzināsi, kāpēc vērts izvēlēties ar finansēm un uzņēmējdarbību saistītu izglītību un kāda ir karjera pēc Banku augstskolas absolvēšanas. Par to un daudzām citām aktualitātēm izstādē „Skola 2015” stāstīs un savā pieredzē dalīsies Banku augstskolas studenti, absolventi un mācībspēki.

Banku augstskola izstādē iepazīstinās ar studiju programmām, uzņemšanas noteikumiem un informāciju par sagatavošanas kursiem un projektiem, kuros aicināti iesaistīties vidusskolēni. Viena no aktualitātēm – februārī darbību uzsākusi Banku augstskolas Uzņēmējdarbības koledža, kura piedāvā gan vidusskolas, gan 1.līmeņa izglītības programmas, tajā skaitā, valsts finansētās budžeta vietās.

Izstādē Banku augstskolas stendā varēsit arī izkalt īpašu monētu un šo procesu iemūžināt, kopā ar monētu uzreiz saņemot arī savu unikālo foto!

„Skola 2015” – vieta, kur trīs dienu garumā uzzināt par jaunākajām un populārākajām mācību programmām Latvijā un ārzemēs, piedalīties atraktīvos konkursos, satikt draugus un lieliski pavadīt laiku! Vairāk par izstādi uzzini: http://www.bt1.lv/skola/a