No 22.novembra studijas notiek hibrīdformātā

11.11.2021.

Sākot ar 22. novembri, Banku augstskolā atkal studējam hibrīdformātā – gan klātienē, gan vienlaikus tiešsaistē. Studiju norisē klātienē, sākot ar 22.11., var piedalīties tikai personas ar sadarbspējīgu COVID 19 sertifikātu – pabeigtas vakcinācijas vai pārslimošanas apliecinājumu.

Par COVID 19 digitālā sertifikāta saņemšanu: https://covid19.gov.lv/covid-19/par-covid-19/digitalais-covid-19-sertifikats

Saskaņā ar Latvijas valdības rīkojumu no 15.novembra ir beidzies iepriekš noteiktais stingrās mājsēdes periods –  9.11. ir apstiprināti grozījumi MK rīkojumā par ārkārtējās situācijas izsludināšanu, paredzot, ka tiek koriģētas arī dažas epidemioloģiskās drošības prasības. Tomēr Covid-19 saslimstības izplatība Latvijā joprojām ir salīdzinoši augsta, un drošības pasākumu pārskatīšana ir īstenojama piesardzīgi.

Ja ārvalsts students ierodas Latvijas Republikā, lai apgūtu studiju programmu klātienē, uz viņu attiecas šie paši iepriekš minētie noteikumi. Pēc studenta ierašanās Latvijā, ja tas ir nepieciešams saskaņā ar aktuālo situāciju konkrētajā ārvalstī, augstskola informē studējošo par prasību noteiktu laiku ievērot pašizolāciju.

Vairāk: https://covid19.gov.lv/aktualites/par-epidemiologiskas-drosibas-pasakumiem-no-15novembra