Studenti noskata uzņēmumus savai praksei “Karjeras dienā 2023 – Rudens”

10.11.2023.

31. oktobrī Banku augstskolā norisinājās “Karjeras dienas 2023 – Rudens” pasākums, kura laikā studentus par prakses iespējām savos uzņēmumos informēja 11 lieliski sadarbības partneri – SIA “KPMG Baltics”, SEB AB Rīgas filiāle/ AS “SEB banka”, AAS “BTA Baltic Insurance Company”, SIA “PricewaterhouseCoopers”, AS “BDO Latvia”, Accenture Latvijas filiāle, EY Latvija, Apdrošināšanas sabiedrība ERGO, SIA „MSC Shared Service Center Riga”, AAS “BALTA”, VAIRO Ieguldījumu pārvaldes sabiedrība.

 

Paldies! Iespējas, par kurām stāstīja, noteikti izmantošu! Patika atmosfēra, ērts stūrītis reklamēšanai, komunikācija neaizmirstama!”

“Paldies par superīgo prezentāciju! Tiešām iedvesmoja!”

“Paldies par informatīvo prezentāciju un sarunu! Uzzināju, kā pensijas 2. līmenis strādā. Līdz šim nezināju.”

“Ļoti jauki un atsaucīgi cilvēki. Veiksmi darbā!”

“Paldies par iespēju! Cerams, tiksimies praksē!”

 

Tās ir tikai dažas no studentu atsauksmēm un prakses devējiem teiktajiem paldies, kas tika ierakstīti kopīgi veidotajā “Pateicību kokā”.

Paldies visiem uzņēmumiem, kolēģiem, kuri nodrošināja šī pasākuma norisi un iedvesmoja studentus!

Karjeras dienas ir lieliska iespēja ikvienam Banku augstskolas studentam, īpaši 1. un 2. kursa studentiem, izvēlēties savu prakses devēju, kā arī izprast savu motivāciju un vēlmes nākotnes karjeras izveidei.

Banku augstskola piedāvā profesionālās studiju programmas, kuru ietvaros visiem studentiem otrajā un ceturtajā kursā ir jādodas praksē pilnveidot savai profesijai nepieciešamās zināšanas un prasmes. Nejaušu tikšanos šajā dzīvē neesot! Ceram, ka arī šajās Karjeras dienās uzņēmumi satika savus potenciālos praktikantus, bet studenti – savu īsto uzņēmumu praksei un, iespējams, arī darbam nākotnē!

Tiksimies atkal nākamajās Karjeras dienās, kuras Banku augstskolā notiks 2024. gada februārī!