Studē pavasara semestri ārzemēs! Pieteikšanās Erasmus+ apmaiņas studijām līdz 29.septembrim!

27.09.2023.

Viena no iespējām, ko piedāvājam Banku augstskolas studentiem un aktīvi mudinām izmantot, ir studijas Erasmus+ apmaiņas programmā. Tā ir iespēja gūt starptautisku pieredzi, zināšanas un kontaktus studiju laikā kādā no mūsu sadarbības augstskolām Eiropā. Mūsdienās ir ļoti svarīgi izmantot katru iespēju un izdevību iegūt jaunus kontaktus un iepazīt sevi no citas puses, jo tas var ietekmēt turpmāko profesionālo izaugsmi un karjeras iespējas.  Tā, protams, ir arī iespēja iepazīt citu kultūru, apceļot dažādus Eiropas reģionus un gūt neaizmirstamu pieredzi un iespaidus.

Pieteikties Erasmus+ studijām 2023./2024. ak. g. pavasara semestrī vari uz kādu no 56 augstskolām 17 valstīs:

Austrijā, Beļģijā, Čehijā, Dānijā, Francijā, Grieķijā, Horvātijā, Igaunijā, Kiprā, Itālijā, Lietuvā, Nīderlandē, Polijā, Portugālē, Somijā, Spānijā vai Vācijā.

Pilnu sarakstu ar sadarbības augstskolām uz kurām var doties Erasmus+ apmaiņā atradīsi šeit: Sadarbības partneru augstskolas

Lai varētu pieteikties Erasmus+ studijām:

  • Tev ir jābūt pilna laika, gan nepilna laika studentam
  • Tu nedrīksti atrasties akadēmiskajā atvaļinājumā
  • Tu esi sekmīgi pabeigusi/dzis pirmo studiju gadu (vidējā svērtā atzīme par visu studiju periodu nav zemāka par seši) un ir pārcelti nākamajā studiju kursā.

! Erasmus+ studijās nevar doties studējošie kuriem ir studiju parādi vai nenokārtotas finansiālas saistības pret augstskolu.


 

 

“My Erasmus story started at the start of February in Kavala, a quite small city located in the north of Greece. In the beginning, I was scared and not sure what to expect because I have never done anything like this in my life! Going away from everything that I was used to, leaving my family and friends behind and going into the unknown, and living in an apartment with my friend was something that was way out of my comfort zone.” / Klinta Slāģe (lasi stāstu šeit!)

***

 

“Participating in the Erasmus study program was one of the best experiences of my life. It provided me with the incredible opportunity to study abroad in Europe and immerse myself in a different culture. I had the chance to learn from brilliant professors and engage in discussions with students from various backgrounds, which greatly enriched my educational journey.” / anonīms (pilnu stāstu par studijām Čehijā, lasi šeit!)

***

 

“Choosing Nice as my destination was an incredible choice that I will never regret. I was studying at Ipag Business School, and during my whole stay, the university’s management was very friendly and welcoming, if I had any questions regarding my stay, they quickly offered help and direction.” / Dagmāra Useniece (vairāk par Damāras studijām Francijā lasi šeit!)


Vairāk par pieteikšanās kārtību, stipendijām, kā arī vairāk studentu pieredzes stāstu meklē šeit: https://www.ba.lv/informacija/pieteikties-erasmus/

Konsultācijas Banku augstskolas Starptautisko mobilitātes projektu daļā, 507. kab. (5. stāvs, no liftiem pa kreisi) vai elektronisko, rakstot erasmus@ba.lv . Dokumentu iesniegšana notiek elektroniski: erasmus@ba.lv.

Pieteikšanās līdz 29. septembrim!