Starptautiskā konkursā Banku augstskola saņem augstu novērtējumu par divām pagājušajā gadā īstenotajām aktivitātēm

20.03.2023.

Baltijas lielākā komunikācijas nozares konkursa “Mi:t&Links. Baltic Communication Awards 2023” starptautiskā žūrija augsti novērtēja Banku augstskolas 2022. gadā īstenotas aktivitātes un piešķīra pirmās vietas divās konkursa kategorijās.

Banku augstskolas energoefektivitātes čempionāts “Ciešāk! Siltāk! Jautrāk!” novērtēts ar zeltu ”Internal communication” jeb “Iekšējas komunikācijas” kategorijā.

Šī uzvara nebūtu iespējama bez jūsu visu iesaistes! Administratīvais personāls izdarīja mājas darbu, ieziemojot telpas, noregulējot apkures sistēmas, daļēji strādājot attālināti, savukārt jūs, studenti un akadēmiskais personāls, ar entuziasmu iesaistījāties taupīšanās pasākumos – retāk izmantojāt liftu, vilkāt siltās jakas, prombūtnes laikā izslēdzāt datorus.

Mums kopā izdevās ar vieglumu un entuziasmu īstenot Banku augstskolai nozīmīgus taupības pasākumus, lai energoresursu cenu straujais kāpums neietekmē studijas klātienē!

Tāpat nozares starptautiskie profesionāļi augsti novērtēja Banku augstskolas iestāšanos par finanšu izglītības kvalitāti. Augstskolu reformas lielo pārmaiņu laikā, Banku augstskola izvēlējās nevis ļauties plūdumam un haosam, bet mērķtiecīgi iestāties par finanšu izglītības kvalitāti, studējošo interesēm saņemt konkurētspējīgo izglītību un apstādināt sasteigtus apvienošanas plānus pretī liekot pārdomāto un izsvērto Banku augstskolas “Ceļa karti”.

Banku augstskolas “Ceļa karte” “Issues and Crisis managemet” jeb “Krīzes pārvaldības” kategorijā ieguva pirmo vietu.

Konkursā piedalījās LMT, Swedbank, Rimi, Lidl, Olainfarm un citi lielie uzņēmumi, kā arī uzņēmumi no Lietuvas un Igaunijas.

Abus projektus mēs īstenojām ar mūsu komunikācijas partneriem, aģentūru “Public ID”. Paldies Jums par iesaisti Banku augstskolas aktivitātēs, paldies partneriem, ar ko kopā īstenojām šos projektu, lai izdodas arī turpmāk!

Konkurss “Mi:t&Links. Baltic Communication Awards 2023” ir Baltijas komunikāciju nozares gada galvenais notikums. Tajā sacenšas komunikācijas profesionāļi no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Vērtīga konkursa sadaļa bija “Shortlist” dalībnieku prezentācijas, kuru laikā bija iespēja iepazīties ar citu konkursa dalībnieku darbiem, piedalīties pieredzes un zināšanu apmaiņā.

Šogad konkursā 20 kategorijās bija iesniegti 163 darbi, starp tiem divi mūsēji, un abi ieguva zeltu!

Visus konkursā iesniegtos darbus vērtēja starptautiska žūrija, kurā darbojās pieci Latvijas, pieci Lietuvas, pieci Igaunijas pārstāvji, kā arī pieci pārstāvji no citām valstīm, kas pārstāv biznesu, valsts administrāciju, akadēmiskās aprindas, radošās industrijas un nevalstiskās organizācijas.

Konkurss ar šādu nosaukumu norisinājās jau devīto gadu, savukārt, pats konkurss notiek kopš 2005. gada. Konkursu rīko Latvijas Komunikācijas asociācija sadarbībā ar komunikāciju aģentūru “Public ID”. Konkursa galvenais mērķis ir dot iespēju komunikāciju industrijas pārstāvjiem atrādīt iepriekšējā gada veiksmīgākos darbus, mācīties un smelties iedvesmu no citiem, kā arī godalgot labākos projektus un kampaņas.