SEKO STUDENTAM 2021 piedalās 39 skolēni

26.04.2021.

Šogad īsta studenta gaitu izsekošana nedēļas garumā, piedaloties Banku augstskolas pasākumā  “SEKO STUDENTAM 2021” gan attālinātā saziņā, gan vienam otru redzot Zoom tiešsaistes aktivitātēs, Banku augstskolā notiks no 26. līdz 30. aprīlim.

“SEKO STUDENTAM” ir ikgadējs Banku augstskolā studējošo attālinātās ēnošanas pasākums vidusskolēniem, kura norisi  organizē Banku augstskolas studējošo pašpārvalde (BASP) sadarbībā ar augstskolas Komunikācijas un mārketinga daļu.

Līga Priedīte, bakalaura studiju programmas “Finanses” 4. kursa studente un BASP priekšsēdētāja vietniece: “Pirms 4 gadiem mana izvēle par labu studijām Banku augstskolā sekoja uzreiz pēc dalības “Seko studentam” kā skolēnam – ēnai. Kaut arī mans pienākums bija tikai vērot studentu nodarbības, es jau sajutos piederīga augstskolai. Man patika tas, ko piedzīvoju pasākuma ietvaros, un sapratu, ka vēlos savu turpmāko ikdienu tieši tādu, tāpēc droši varu teikt, ka “Seko studentam” bija pagrieziena punkts manu studiju gaitu izvēlē.”

“SEKO STUDENTAM 2021” var piedalīties ikviens vidusskolēns, kurš ir reģistrējies BA sagatavotajā anketā, un izvēlas, kurā studiju programmā studējošajiem Banku augstskolas studentiem viņš vēlas sekot un kurā sev vēlamajā tiešsaistes laikā vēlas pievienoties kādai no lekcijām. Šogad BA studentu izsekošanai attālināti ir reģistrējušies 38 dalībnieki:

Ar katru skolēnu individuāli sazināsies kāds no attiecīgās programmas mentoriem. Līdzdalība šajā Banku augstskolas pasākumā ir unikāla iespēja izjautāt studentu, kuram notiek sekošana, iepazīties ar studiju procesu un Banku augstskolas sniegtajām studiju iespējām bakalaura studiju programmās. Attālināta iejušanās studenta lomā ir noderīga pieredze vidusskolēniem, izvēloties savu nākotnes studiju vietu un veidu.

Turpināt iepazīšanos ar studiju procesu Banku augstskolā iespējams arī regulārajās ATVĒRTO DURVJU DIENĀS. Nākamais pasākums bakalaura studiju programmām ir plānots 11. maijā:

https://www.ba.lv/augstskola/zina/atverto-durvju-diena-bakalauru-studiju-programmam-11-maija-tiessaiste/