“SEKO STUDENTAM 2021” atver reģistrāciju vidusskolēniem

31.03.2021.

REĢISTRĀCIJA: https://ej.uz/BA-SekoStudentam

Šogad īsta studenta gaitu izsekošana nedēļas garumā, piedaloties Banku augstskolas pasākumā  “SEKO STUDENTAM 2021” gan attālinātā saziņā, gan vienam otru redzot Zoom tiešsaistes aktivitātēs, Banku augstskolā notiks no 26. līdz 30. aprīlim. Reģistrācijas process šim pasākumam sākas 31. martā un turpināsies līdz 20.aprīlim – Banku  augstskolas mājaslapā un sociālo tīklu kontos.

“SEKO STUDENTAM” ir ikgadējs Banku augstskolā studējošo attālinātās ēnošanas pasākums vidusskolēniem, kura norisi  organizē Banku augstskolas studējošo pašpārvalde (BASP) sadarbībā ar augstskolas Komunikācijas un mārketinga daļu.

Līga Priedīte, bakalaura studiju programmas “Finanses” 4. kursa studente un BASP priekšsēdētāja vietniece: “Pirms 4 gadiem mana izvēle par labu studijām Banku augstskolā sekoja uzreiz pēc dalības “Seko studentam” kā skolēnam – ēnai. Kaut arī mans pienākums bija tikai vērot studentu nodarbības, es jau sajutos piederīga augstskolai. Man patika tas, ko piedzīvoju pasākuma ietvaros, un sapratu, ka vēlos savu turpmāko ikdienu tieši tādu, tāpēc droši varu teikt, ka “Seko studentam” bija pagrieziena punkts manu studiju gaitu izvēlē.”

Pasākumā “SEKO STUDENTAM 2021” var piedalīties ikviens vidusskolēns, kurš reģistrējas BA sagatavotajā anketā, un izvēlas, kurā studiju programmā studējošajiem Banku augstskolas studentiem viņš vēlas sekot,  un kurā sev vēlamajā tiešsaistes laikā vēlas pievienoties kādai no lekcijām.

Līdzdalība šajā Banku augstskolas pasākumā ir unikāla iespēja izjautāt studentu, kuram notiek sekošana, iepazīties ar studiju procesu un Banku augstskolas sniegtajām studiju iespējām bakalaura studiju programmās. Attālināta iejušanās studenta lomā ir noderīga pieredze vidusskolēniem, izvēloties savu nākotnes studiju vietu un veidu. Gaidām Banku augstskolā!

Vidusskolēniem ir iespēja pieteikties studentu izsekošanai bakalaura studiju programmās:

Profesionālā bakalaura studiju programma “Finanses

Profesionālā bakalaura studiju programma “Starptautiskās finanses

Profesionālā bakalaura studiju programma “Finanšu pārvaldības informācijas sistēmas

Profesionālā bakalaura studiju programma “Biznesa procesu vadība

Pirmā līmeņa studiju programma “Grāmatvedība un finanses” (Pēc absolvēšanas iespēja pāriet uz bakalaura līmeņa programmas 3.kursu)

Turpināt iepazīšanos ar studiju procesu Banku augstskolā iespējams arī regulārajās ATVĒRTO DURVJU DIENĀS. Nākamais pasākums bakalaura studiju programmām ir plānots 11. maijā:

https://www.ba.lv/augstskola/zina/atverto-durvju-diena-bakalauru-studiju-programmam-11-maija-tiessaiste/