SEB ekspertu paneļdiskusija “Jēgpilns darbs – kā to atrast?” Banku augstskolā

03.01.2023.

Decembrī pie Banku augstskolas 1. un 2. kursa studentiem viesojās  Banku augstskolas ilggadējs partneris SEB Latvija un SEB darbinieki – Banku augstskolas absolventi! Lepojamies, ka SEB kā savu prakses un darba vietu katru gadu izvēlas daudzi mūsu studenti! Absolventi, kuri SEB jau vairākus gadus attīstās un kāpj pa karjeras kāpnēm, pie mums viesojās ar paneļdiskusiju “Jēgpilns darbs – kā to atrast?”.

Diskusijā piedalījās: 

  • SEB bankas Naudas pārvaldības produktu darījumu vadītāja Aleksandra Borcova 
  • SEB bankas Attīstības komandas vadītājs Miks Opelts 
  • SEB biznesa pakalpojumu centra Private Banking darījumu tehnoloģisko procesu nodaļas starptautisko procesu vadītājs Juris Laicāns 
  • SEB biznesa pakalpojumu centra vērtspapīru atvasināto darījumu un vērtspapīru atbalsta nodaļas vadītāja Ilona Fomičova

No kreisās: Miks Opelts, Aleksandra Borcova, Ilona Fomičova, Juris Laicāns, Nelda Marija Leimane

Diskusiju moderēja SEB bankas Personāla vadības biznesa partneris Nelda Marija Leimane.

Paneļdiskusijas laikā eksperti runāja par savu individuālo pieredzi un dalījās reālos stāstos par to kā no praktikanta pozīcijas izaugt līdz vadītāja amatam, kas ir nepieciešams labam darbiniekiem un ko nozīme darbs SEB bankā.

Mūsdienās ambicioziem jauniešiem vairs nepietiek ar parastu prakses programmu – viņi vēlas iesaistīties reālos projektos, uzņemties iniciatīvu, parādīt sevi un savas prasmes, piedāvāt savus risinājumus. Savukārt bankas specialistiem ir svarīgi dzirdēt jauniešu vērtējumus un ieteikumus, kā būtu jāuzlabo pakalpojumi klientiem, īpaši jauniešu auditorijai. Tieši pēc šādiem nosacījumiem SEB Banka un SEB biznesa pakalpojumu centrs katru gadu veido prakses programmas. Kā piemērs tam ir SEB Bankas Youth LAB prakse, kas šogad notiks jau piekto reizi, sniedzot iespēju jauniešiem iegūt zināšanas un praktisko darba pieredzi bankā, risināt reālus biznesa izaicinājumus, tikties ar iedvesmojošiem cilvēkiem, iesaistīties dažādās aktivitātēs, kā arī izveidot profesionālās attiecības, kas ir svarīgas nākotnes karjerai. Programma ilgst divus mēnešus – no jūlija sākuma līdz augusta beigām un tajā aicināti pieteikties visdažādāko jomu studenti. Visiem, kas meklē jēgpilnu darbu, šī ir izcila iespēja to iepazīt,”

stāsta Kristīne Šonmane, SEB Bankas Darba devēja zīmola grupas vadītāja Baltijā.

Liels paldies SEB komandai un ekspertiem par konferenču zāles pārvērtībām, radot īstenu SEB bankas atmosfēru un paldies par lielisko paneļdiskusiju! Mūsu studentiem pavisam drīz būs jādodas praksēs, tāpēc priecājamies, ka viņiem bija šī iespēja – satikties ar absolventiem, kuri savu karjeru veido SEB.