SD-Rent aicina – Nāc! Būs balvas!

10.01.2023.

Projekta “Inovāciju granti studentiem mākslas, kultūras, ekonomikas un IT starpdisciplinārajās jomās (MaKE IT)” ietvaros, studenti no Latvijas augstskolām komandās izstrādā biznesa plānus, uzlabo savas uzņēmējdarbības spējas, veido stratēģijas un popularizē projekta ietvaros radītos uzņēmumus. Projektā “Make IT” piedalās arī Banku augstskolas studenti – atbalstīsim mūsu studentus kopā! Aicinām piedalīties SD-Rent organizētajos pasākumos Banku augstskolas atpūtas zālē “BA PAUZE”.

Sveiciens, Mīļo cilvēk!

Mēs, uzņēmums SD-RENT, esam sarūpējuši tev ko lielisku. Vai tu esi tam gatavs? Protams, ka esi! Sākot ar 12. janvāri Tev būs iespēja ielēkt virtuālajā realitātē. Jā, tu saprati pareizi. Mēs rīkojam pasākumu, kura ietvaros tev būs iespēja izmēģināt virtuālās realitātes brilles tepat Banku augstskolā.

Bet vecāki mūs vienmēr ir mācījuši, ka nedrīkst ņemt konfektes no nepazīstamiem cilvēkiem. Tad nedaudz iepazīstinot ar mums – Mēs esam uzņēmums, kas veidos platformu, kurā cilvēkiem ir iespēja izīrēt savā īpašumā esošās elektroierīces, par to iegūstot pasīvos ienākumus. Un otra opcija, ko mēs Tev piedāvājam ir īrēt elektroierīces no citiem platformas lietotājiem, lai atrisinātu negaidīti radušos problēmu vai arī vienkārši izpriecāties. Tu jautāsi, kas tad īsti slēpjas zem tā vārda “elektroierīces”? Atbilde ir pavisam vienkārša – viss, kam ir nepieciešama elektrība, lai darbotos.

Kur precīzi notiks?

Pasākums norisināsies Banku Augstskolas atpūtas zālē “BA PAUZE”, kas atrodas tieši pretī reģistratūrai jeb pirmās durvis pa kreisi ienākot augstskolā.

Cik ilgi norisināsies?

Pasākums ilgs no 12. janvāra līdz 28. janvārim, taču ne katru dienu.

12. Janvārī tev būs iespēja uzspēlēt no 13.30 – 18.00;
14. Janvārī no 8.00 – 18.00;
16. Janvārī no 8.00 – 22.00;
20. Janvārī no 8.00 – 22.00;
23. Janvārī no 9.00 – 22.00;
25. Janvārī no 8.00 – 22.00;
28. Janvārī no 8.00 – 22.00.

Spēlēt vari nākt jebkurā no šiem laikiem, taču ne vairāk kā 3 reizes dienā, jo visi jau ir pelnījuši izpriecāties!

Vai būs balvas?

Protams! Kā gan bez balvām? Pirmo 2 nedēļu ietvaros (no 12.01-14.01 un no 16.01 – 20.01) katrā no nedēļām, tiks apbalvots viens cilvēks ar labāko rezultātu un viens nejauši izvēlēts. Tāpēc nenokar galvu, ja neesi uzrādījis labāko rezultātu, jo tāpat pastāv iespējamība, ka laimēsi, ko vērtīgu! Un trešās nedēļas ietvaros (no 23.01-28.01) tiks apbalvots cilvēks ar labāko rezultātu, cilvēks, kurš būs sasniedzis labāko rezultātu, summējot kopā visu trīs nedēļu laikā iegūto, un viens uzvarētājs tiks izlozēts nejauši izvēloties no visiem dalībniekiem.

Kādi noteikumi jāievēro, lai iegūtu balvu?

  1. Atnāc uz “BA PAUZE” telpu.
  2. Izspēlē virtuālās realitātes spēli, mēs piefiksēsim tavu rezultātu.
  3. Pēc spēles izspēlēšanas, mēs tev iedosim vizītkarti, kur atradīsi QR Kodu.
  4. To noskenējot, atradīsi mūsu sociālos tīklus, kā arī īsu 4 jautājumu aptauju, un saiti uz publikāciju, kurā būs aprakstīta informācija par pasākumu.
  5. Lai piedalītos konkursā, tev ir jābūt mūsu sekotājam vietnē “instagram“, jāaizpilda šī īsā aptauja un jāietago zem publikācijas savs draugs.
  6. Kad visi punkti ir izpildīti, Tu esi veiksmīgi kvalificējies konkursam. 🙂

P.S. uzvarētāji tiks paziņoti mūsu “Instagram” konta story un ar uzvarētājiem mēs sazināsimies individuāli.

Kas Man jāņem līdzi?

Paņem līdzi kādu draugu, labu garastāvokli un ambīciju uzvarēt!

Uz drīzu tikšanos,
“SD-RENT” komanda