Sākusies pieteikšanās Erasmus+ studijām 2022.gada rudens semestrī

07.01.2022.

Līdz 31. janvārim notiek dokumentu pieņemšana un konsultācijas par pieteikšanos Erasmus+ studijām 2022. gada rudens semestrim.

Kas ir Erasmus studijas?

Erasmus programma sniedz studentiem iespēju doties uz kādu no Banku augstskolas sadarbības universitāti studijās uz semestri. Erasmus programma paredz studentam stipendiju atrodoties ārzemēs, uzturēšanās un ceļošanas finanšu līdzekļus. Students nemaksā mācību maksu uzņemošai ārvalstu augstskolai, bet turpina maksāt studiju maksu Banku augstskolai. Dodoties Erasmus studijās studenta pamata uzdevums ir iegūt akadēmiskos kredītpunktus, iepazīt citu valstu kultūru, uzlabot komunikāciju un valodas zināšanas.

Kā pieteikties?

Informācija par pieteikšanās procesu Erasmus+ mobilitātēm atrodama šeit: https://www.ba.lv/informacija/pieteikties-erasmus/

Erasmus studijas pieejamas studējošajiem, kuriem nav ne akadēmisko, ne finansiālo parādu. Pēc konkursa termiņa beigām izskatīsim pieteikumus un paziņosim par lēmumu. Pievienotajā failā atradīsiet 2022. gada rudens ieteicamās Erasmus+ sadarbības augstskolas: skatīt šeit! 

Covid-19 un Erasmus

Neskatoties uz pandēmiju Erasmus studijas nav pārtrauktas. Ceļošana un studijas ārvalstīs notiek pēc uzņemošās valsts un augstskolas pandēmijas ierobežojumiem.

Grupas, kuras var doties Erasmus+ studijās Fall 2022:  

  • 1BPV1, 1BPVv , 2BPv, 2BPVv – ar nosacījumu, ka ja jau rudenī sākas Lietišķā pētījuma izstrāde, tad  tajā jāpiedalās arī esot Erasmus), 3BPV, 3BPVv , 1BPt , 2BPt, 2BPa8, 1BPa8.
  • 1F1, 2F1 un 2Fv grupas.
  • 2RVA, 3RVA, 4RVA.
  • 1FPS, 2FPS grupas.

Ja neredzat savu grupu sarakstā, bet Jums ir vēlme doties Erasmus+ studijās vai praksē, lūdzam konsultēties individuāli ar savu studiju programmas direktoru un saņemt atļauju.

Pieteikuma formu un apliecinājumu par angļu valodu var sūtīt uz irina.kuklica@ba.lv vai erasmus@ba.lv.