Sākas UZŅEMŠANA 2022 Banku augstskolā

01.04.2022.

Studē jaunās paaudzes biznesa un finanšu programmās Banku augstskolā!

Izziņojam rudens uzņemšanu šādās programmās:

Pirmā līmeņa profesionālajā studiju programmā:

Profesionālā bakalaura studijām:

Profesionālā maģistra studijām:

Piesakies studijām un kļūsti par vienu no #NEAPTURAMIE, aizpildot pieteikuma formu.

Informācija par studiju maksas atlaidēm: Banku augstskolas studiju maksas atlaides 2022./2023.akadēmiskajam gadam

Tie, kas savu diplomu saņems tikai šogad, tiks aicināti pieteikties studijām, izmantojot vienotās uzņemšanas sistēmu, sākot ar 2022.gada 28.jūniju.

Pašlaik aicinām pieteikties topošos studējošos, kuri savu iepriekšējo izglītību jau ir ieguvuši, un nepieciešamo izglītības līmeni apliecinošais dokuments ir saņemts un to tagad var iesniegt Banku augstskolā kopā ar pieteikumu.

Mēs saprotam, ka izvēlēties savu nākotnes ceļu  nav viegli. Apvienojot Banku augstskolas 30 gadu pastāvēšanas pieredzi un modernākās studiju pieejas, esam radījuši studiju programmas jaunajai biznesa un finanšu līderu paaudzei.

Ja vēl šaubies, tad pārliecinies par to ATVĒRTO DURVJU DIENĀS 2022!

Banku augstskolas rektore Līga Peiseniece:

“Šogad aprīlī iesākam studentu uzņemšanas procesu 2022./2023. akadēmiskajam gadam. Ja nepieciešamās izglītības dokuments ir iegūts, lai stātos augstskolā, tad nākamie studenti ir laipni gaidīti BA uzņemšanas portālā. Aicinām iepazīt mūsu studiju programmas Banku augstskolas rīkotajās tiešsaistes ATVĒRTO DURVJU DIENĀS un izdarīt savu izvēli jau tagad – pieteikties studijām Banku augstskolā! Iesākot uzņemšanas procedūru agrā pavasarī, jums būs iespēja saņemt individuālu, izvērstu informāciju par visām studiju programmām, labāk iepazīt Banku augstskolu ilgākā laika periodā un jau pamazām iejusties nākamā studenta lomā.”

Kļūsti par vienu no #NEAPTURAMAJIEM!


Jautājumu gadījumā nevilcinieties sazināties rakstot info@ba.lv vai zvanot +371 67360133.