Sākas pieteikšanās Banku augstskolas rektores Līgas Peisenieces stipendijai

13.10.2021.

Šogad rudenī pirmo reizi Banku augstskolā tiek izsludināta pieteikšanās Banku augstskolas rektores dr. Līgas Peisenieces īpaši dibinātai stipendijai, kura tiek organizēta kopā ar nodibinājumu “Vītolu fonds”. Pieteikšanās Līgas Peisenieces stipendijai ir atvērta līdz 26.oktobrim.

L. Peisenieces stipendija tiek piešķirta vienam profesionālās bakalaura programmas studentam (otrajā, trešajā vai ceturtajā studiju gadā), kur ir parādījis izcilu sniegumu gan studijās, gan veltījis savu laiku un enerģiju sabiedriskām vai studentus saliedējošām aktivitātēm, piemēram, vadījis BA studējošo pašpārvaldi vai kādu no tās struktūrvienībām, vadījis nozīmīgu projektu augstskolā vai liela mēroga pasākumu, iesaistot citus studējošos vai absolventus. Stipendijas apmērs ir 2 400 EUR.

Banku augstskolas rektore dr. Līga Peiseniece:

“Laikā, kad notiek straujas pārmaiņas sabiedrībā un ekonomikā, arvien pieaug vajadzība pēc izglītotiem un uzņēmīgiem cilvēkiem. Bet vēl vairāk ir vajadzīgi gudri vadītāji un uzņēmēji, kuri spēj iedvesmot citus cilvēkus un vadīt cilvēkus un procesus šajos apstākļos. Strādājot piecpadsmit gadus Banku augstskolā, man ir bijusi lieliska iespēja satikt daudz jaunos līderus Banku augstskolā, kuri jau studiju laikā ir jau ir uzsākuši vadīt uzņēmumus, struktūrvienības, projektus, nevalstiskās organizācijas un iesaistās politikā. Redzu, cik lielas pūles jaunieši iegulda, lai apvienotu kvalitatīvas studijas ar darbu un sabiedrisko aktivitāti, un to paveiktu maksimāli labi. Vēlos atbalstīt Banku augstskolas studentu – līderi, kurš ar savu darbību sniedz būtisku ieguldījumu sabiedrības labā. Ticu, ka šodienas studenti – līderi ir labākas Latvijas nākotnes veidotāji!”

Stipendijas pretendentu iesniegumi tiek gaidīti līdz 26.oktobrim un tie jāadresē nodibinājumam “Vītolu fonds”. Tie stipendijas pretendenti, kuri atbilst nolikuma kritērijiem, bet neiegūst stipendiju, saņems Līgas Peisenieces īpašās pārsteiguma balvas.

NOLIKUMS – L.Peisenieces stipendiju nolikums

Vairāk: vitolufonds.lv/stipendijas/ligas-peisenieces-stipendija