Sākas inovāciju grantu projekts studējošajiem: 15.decembrī atklāšana tiešraidē

08.12.2021.


Aicinām visus studējošos pieslēgties 15. decembra tiešraidei, kuras laikā varēsit uzzināt par jaunu projektu MAKE IT studējošu uzņēmējspējas un inovatīvo aktivitāšu veicināšanai.

Projekta atklāšanas pasākums plānots 2021.gada 15. decembrī no 10.00 – 12.00, kuru aicinām skatīties Facebook tiešraidēwww.facebook.com/makeitstudentskā arī BA OpenLab Facebook kontā, kur uzzināsiet vairāk par MAKE IT mērķi, sniegtajām iespējām, gaidāmajām aktivitātēm un ieguvumiem. Par visu, kas ieplānots studentiem nākamo 2 gadu laikā.

 Šā gada 22.novembrī projekta “Inovāciju granti studentiem mākslas, kultūras, ekonomikas un IT starpdisciplinārajās jomās MAKE IT” (Nr. 1.1.1.3/21/A/003)vadošais partneris Ekonomikas un kultūras augstskola (EKA) kopā ar citiem partneriem, to skaitā Banku augstskolu,  sāka aktivitāšu ieviešanu, kas ilgs līdz 2023. gada 21. novembrim.

Projekta mērķis ir palielināt uzņēmējdarbības spējas studējošo vidū, vecinot sadarbību ar citām augstskolām, studentiem un komersantiem.

Projekts “Inovāciju granti studentiem mākslas, kultūras, ekonomikas un IT starpdisciplinārajās jomās”, Nr. 1.1.1.3/21/A/003tiks realizēts sadarbībā ar partneriem Ekonomikas un kultūras augstskolas fonds (EKAF), nodibinājums Ventspils Augsto tehnoloģiju parks (VATP), Alberta Koledža (AK), Latvijas Zinātņu akadēmijas Ekonomikas institūts (LZA EI) un Eurolcds.

Vairāk par projektu: https://www.ba.lv/informacija/inovaciju-granti-studentiem-makslas-kulturas-ekonomikas-un-it-starpdisciplinarajas-jomas-make-it/