Radošās industrijas Latvijā – iespējas un izaicinājumi

01.12.2017.

Banku augstskolas studiju programmas “Uzņēmumu vadīšana radošajās industrijās” studenti 7. decembrī aicina apmeklēt izglītojošu pasākumu “Radošās industrijas Latvijā – iespējas un izaicinājumi”, kas notiks Konferenču zālē no plkst. 11.50 līdz 15:30.

Pasākuma mērķis ir sniegt Banku augstskolas studentiem un citiem interesentiem izpratni par radošajām industrijām, to lomu Latvijas tautsaimniecībā, kā arī ar praktiskiem uzņēmumu piemēriem analizēt ar kādām iespējām un izaicinājumiem saskaras uzņēmumi, kas darbojas radošo industriju jomā.

Ar radošo industriju daudzveidību un to nozīmi iepazīstinās LR Kultūras ministrija,  bet prezentācijā par Latvijas investīciju un attīstības aģentūras vadīto Radošo industriju inkubatoru būs iespējams uzzināt, kā savas radošās idejas realizēt dzīvē un kādus atbalsta instrumentus iespējams izmantot. Savā pieredzē dalīsies pasākumu aģentūras “3K Management” un radošo risinājumu aģentūras “Tribe Riga” pārstāvji. Pasākuma otrā daļa tiks veltīta neformālai diskusijai grupās par tēmu “Radošo industriju potenciāls digitālajā laikmetā”, analizējot digitālo tehnoloģiju iespēju izmantošanu radošo industriju produktu un pakalpojumu popularizēšanā. Pasākuma lapa Facebook.

Pasākuma programma.

Gaidīsim jūs pasākumā!