Publiskā lekcija par kiberdrošības aktualitātēm

16.08.2016.

Jautājumi saistībā ar kiberdrošību mūsdienās ir viena no aktualitātēm. Ņemot vērā tehnoloģiju attīstību un mijiedarbību, tā skar gan profesionālo vidi, gan arī ikdienas dzīvi. Līdz ar to, arī potenciālie draudi un hakeru ieinteresētība pieaug, ko apliecina ziņu virsraksti medijos – viesnīcu un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu ievainojamībām, vēl nesen prese ziņoja par satraucošiem notikumiem Dienvidāzijas finanšu industrijā.

Lai veicinātu izpratni par kiberdrošību, gan profesionālajā, gan arī ikdienas dzīvē, Banku augstskola aicina ikvienu interesentu uz publisku lekciju 17.augustā Banku augstskolā, K.Valdemāra ielā 161, plkst.17:00.

Lekcijā tiks analizēta situācija par Bangladešas centrālās bankas kiberuzbrukumu shēmu, kurā hakeri mēģināja izkrāpt gandrīz vienu miljardu eiro. Par to, kā viņiem izdevās pārskaitīt astoņdesmit vienu miljonu eiro uz Filipīnām un kas ir SWIFT (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication) ievainojamība, stāstīs ISACA biedrs, Swedbank auditors un Banku augstskolas vieslektors Raits Misiņš.

Pasākums ir bezmaksas, iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.
Ja vēlies pilnveidot sava zināšanas kibedrošības jautājumos, nāc studēt profesionālā maģistra programmā kiberdrošības pārvaldība.

Saistītas ziņas