Piesakies mācību ciklam CUTTING-EDGE ENTREPRENEURSHIP!

22.08.2023.

Aicinām visus uzņēmīgi domājošus cilvēkiem kļūt par dziļo tehnoloģiju uzņēmējiem, piedaloties Ignition Qualifiers / CUTTING-EDGE ENTREPRENEURSHIP apmācībās un kvalificējoties nākamajam 22. Ignition Event pasākumam. Apmācības ir izveidotas, lai mainītu jūsu paradigmu, kā arī sniegtu jums specifiskas zināšanas par to, kā strādāt ar zinātniekiem un izveidot dziļo tehnoloģiju jaunuzņēmumus.

Jūsu ieguvumi, pabeidzot Ignition Qualifiers / CUTTING-EDGE ENTREPRENEURSHIP apmācības:

  • iegūsiet izpratni par to, kā izveidot dziļo tehnoloģiju jaunuzņēmumu, kļūstot par tā dibinātāju;
  • iegūt praktiskas iemaņas, kā attīstīt savu radošuma un līderības izjūtu, lai kopā ar pasaules līmeņa zinātniekiem efektīvi izveidotu un vadītu jaunuzņēmumus;
  • saprast “kur un kā sākt?”;
  • gūt ieskatu par to, kādi ir spēles noteikumi no A līdz Z, netērējot gadus “laika bumbas” kļūdām;
  • uzzināt par vērtīgiem īsceļiem.

Vissvarīgākais ir tas, ka, pabeidzot programmu Ignition Qualifiers / CUTTING-EDGE ENTREPRENEURSHIP, jums tiks dota iespēja piedalīties uzņēmēja lomā pasākumā Ignition Event — tehnoloģiju prezentēšanas pasākumam, kurā notiek uzņēmēju un zinātnieku komandu izveide.

Reģistrācija mācību ciklam līdz 31. augustam!

Apmācības ir bezmaksas un notiks angļu valodā.

Vairāk informācijas un reģistrācija šeit: https://www.commercializationreactor.com/ignition-qualifiers/

Plašāka apmācību programma: šeit! 

Programmu sponsorē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) apmācību programmas “CUTTING-EDGE ENTREPRENEURSHIP” ietvaros. Programmu izstrādā un organizē Commercialization Reactor (CR) sadarbībā ar Rīgas Ekonomikas Augstskolu (Stockholm School of Economics in Riga).