Piesakies Banku augstskolas rektores Līgas Peisenieces stipendijai 2023./2024. ak.g.

24.11.2023.

Šoruden ir trešā reize, kad Banku augstskolā tiek izsludināta pieteikšanās Banku augstskolas rektores Dr. Līgas Peisenieces īpaši dibinātajai stipendijai, kura tiek organizēta kopā ar nodibinājumu “Vītolu fonds”. Pieteikšanās Līgas Peisenieces stipendijai ir atvērta līdz 5.decembrim.

L. Peisenieces stipendija tiek piešķirta vienam profesionālās bakalaura programmas studentam (otrajā, trešajā vai ceturtajā studiju gadā), kurš

 • iepriekšējā studiju periodā ir uzrādījis augstus sasniegumus studijās
 • nesaņem citu ziedotāju stipendiju studijām
 • nav akadēmisko vai finansiālo parādu
 • neatrodas akadēmiskajā atvaļinājumā
 • iepriekšējā vai iepriekšējos akadēmiskajos gados veicis kādu no šiem darbiem:
  • vadījis augstskolas studējošo pašpārvaldi
  • vadījis kādu no augstskolas studējošo pašpārvaldes struktūrvienībām
  • vadījis liela mēroga projektu augstskolā
  • vadījis liela mēroga pasākumu, iesaistot augstskolas studējošos vai absolventus

Banku augstskolas rektore Dr. Līga Peiseniece:

“Laikā, kad notiek straujas pārmaiņas sabiedrībā un ekonomikā, arvien pieaug vajadzība pēc izglītotiem un uzņēmīgiem cilvēkiem. Bet vēl vairāk ir vajadzīgi gudri vadītāji un uzņēmēji, kuri spēj iedvesmot citus cilvēkus un vadīt cilvēkus un procesus šajos apstākļos. Strādājot astoņpadsmit gadus Banku augstskolā, man ir bijusi lieliska iespēja satikt daudz jaunos līderus Banku augstskolā, kuri jau studiju laikā ir jau ir uzsākuši vadīt uzņēmumus, struktūrvienības, projektus, nevalstiskās organizācijas un iesaistās politikā. Redzu, cik lielas pūles jaunieši iegulda, lai apvienotu kvalitatīvas studijas ar darbu un sabiedrisko aktivitāti, un to paveiktu maksimāli labi. Vēlos atbalstīt Banku augstskolas studentu – līderi, kurš ar savu darbību sniedz būtisku ieguldījumu sabiedrības labā. Ticu, ka šodienas studenti – līderi ir labākas Latvijas nākotnes veidotāji!”

Lai saņemtu stipendiju, students iesniedz parakstītu iesniegumu nodibinājumam “Vītolu fonds” papīrā formā vai elektroniski, to parakstot ar drošu elektronisko parakstu.

Sīkāk par pieteikšanos stipendijai: L.Peisenieces stipendiju nolikums
Vairāk: vitolufonds.lv/stipendijas/ligas-peisenieces-stipendija