Pavasara brīvlaikā skolēniem tiek organizēti sagatavošanas kursi matemātikā

03.03.2016.

Banku augstskola rīko tradicionālos sagatavošanas kursus matemātikā, kuri notiks no 22. marta līdz 24. martam – skolēnu brīvlaikā. Kā ierasts, kursus vadīs Banku augstskolas Uzņēmējdarbības un biznesa informātikas katedras docents, kā arī iecienīts matemātikas pasniedzējs un daudzu matemātikas grāmatu autors Dainis Kriķis.

Sagatavošanas kursu mērķis ir nostiprināt matemātikas zināšanas skolēniem, atkārtojot un sistematizējot vidusskolas matemātikas materiālu. Kā kursu apmeklētāji atzīst, tā ir lieliska iespēja, kā trīs dienu laikā, interesantā un aizraujošā veidā, sagatavoties valsts centralizētajiem eksāmeniem matemātikā. Tāpat arī jauniešiem ir iespējas uzzināt prasības, kādas Banku augstskola izvirza topošajiem studentiem.

Kursu dalībniekiem tiek sniegta iespēja kārtot pārbaudījumus un iegūt sertifikātu, kas sniedz noteiktas priekšrocības, kļūstot par Banku augstskolas studentu. Kursi ir iemantojuši skolēnu uzticību, tāpēc interesanti ir aicināti pieteikties uz sagatavošanas kursiem laicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots.

Informācija par pieteikšanos Banku augstskolas mājaslapā: https://www.ba.lv/studijas/kursi-un-publiskas-lekcijas/kurss/isie-kursi-03441

Saistītas ziņas