Par Banku augstskolas studiju procesa organizēšanu attālināti ar Zoom

17.03.2020.
Labdien,cienījamie studenti, docētāji un darbinieki!
Šajos ārkārtas apstākļos apgūstam  jaunas prasmes  – organizēt procesus un vadīt nodarbības attālināti ar Zoom programmas palīdzību.
Lai nepakļautu savus darbiniekus saslimšanas riskam ar COVID -19 vīrusu, esam nolēmuši, ka 90% no darbiniekiem strādā no mājām.
Šajās dienās jau notikusi pirmā tiešsaistes Senāta sēde un uzsākušas pirmās tiešsaistes nodarbības. Un tas nemaz nav viegli, kad pierasts satikties un komunicēt ar studentiem un kolēģiem klātienē, vadīt nodarbības, organizējot klātienes diskusijas un grupu darbus.
Tomēr, kā vienmēr, vēlamies sniegt vislabāko izglītību saviem studentiem,  tāpēc turpmāk nodarbības būs, mājas darbi būs, kontroldarbi būs un eksāmeni būs! Lai studjas un darbs ļauj kaut uz brīdi aizmirst uztraukumu par sarežģīto situāciju Latvijā un pasaulē.
Lai studijas jaunajos apstākļos izdotos maksimāli efektīvas, docētāji aktīvi apgūst Zoom lietošanu, jaunas studiju metodes un dalās viens ar otru pieredzē.
Vēlamies uzzināt arī Jūsu viedokli, tāpēc jau tuvākajās dienās lūgsim studentus, kuriem notikušas tiešsaistes nodarbibas, piedalīties aptaujā par attālinātajām studijām.
Esam pārliecināti, ka šis ir ne ne tikai sarežģīts, bet arī iespēju laiks! Kopā mēs iemācīsimies daudz ko jaunu!
Turpiniet lasīt ziņas Banku augstskolas epastos un sociālajos tīklos!