PALDIES visiem, kas ziedo Ukrainas bēgļiem Banku augstskolā!

17.03.2022.

Kopš kara pirmajām dienām Banku augstskola ar daudzveidīgām aktivitātēm atbalsta Ukrainas tautas brīvības centienus un arī tos Ukrainas cilvēkus, kas ieradušies kā kara bēgļi Latvijā – Banku augstskolas dienesta viesnīcā.

Šobrīd augstskolā uzturas 37 Ukrainas iedzīvotāji, no kuriem 16 bēgļi ir bērni. Ukrainas bēgļu izmitināšana un uzturēšana notiek par Banku augstskolas un tās darbinieku ziedotajiem līdzekļiem, kā arī pateicoties daudzu Latvijas uzņēmumu palīdzībai ziedojuma veidā, kuri dalās gan ar saviem pakalpojumiem, gan ar produktiem.

Banku augstskolas rektore dr. Līga Peiseniece:

“Esmu pateicīga visiem sociāli atbildīgajiem Latvijas uzņēmumiem, kuri sniedz atbalstu Ukrainas tautai. Šis laiks devis iespēju Banku augstskolai iepazīt dāsnus uzņēmumus, kuri atbalsta Ukrainas bēgļu uzturēšanos Banku augstskolā.”

Banku augstskola izsaka PATEICĪBU Latvijas uzņēmumiem, kuri ir atsaukušies BA personāla un studējošo pašpārvaldes (BASP) aicinājumam ziedot Ukrainas bēgļiem:

IKEA“, “Mēness aptieka“, “Parnass”, “JS Projekts”, “Tet“, “Food Union“, “Dino Zoo“, “Orkla“, “Venden“, “Zaķumuiža“, “Forta Pro”, “Narvessen“, “BALTA“, “4F“, “Brain Games”, “Printify”, “Rīgas Valsts 3. ģimnāzija”,”Našķoties”, BRASA un “Otra elpa“.

Joprojām Ukrainas kara bēgļiem ir un būs nepieciešams mūsu atbalsts, lai atrastu skolu vai dārziņu bērniem, darba vietu sev, lai pieteiktos un saņemtu kādas Latvijas bankas maksājumu karti, ir nepieciešams arī apģērbs gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Paldies visiem BA personāla un studentu pārstāvjiem, kuri ik dienu rūpējas par Ukrainas ļaudīm un ziedo laiku, naudu, labestību un vajadzīgās lietas!

!! Turpinās BA ziedojumu vākšanas kampaņa. Pirmajās dienās esam jau saņēmuši naudas ziedojumus no kolēģiem un Banku augstskolas atbalstītājiem, kas dos iespēju atbalstīt ne tikai Ukrainas civiliedzīvotājus, bet arī Ukrainas studentus. Lūdzam turpināt ziedojumus lai izveidotu studiju vietas Ukrainas studentiem Banku augstskolā.

Vairāk: https://www.ba.lv/augstskola/zina/atbalsts-ukrainai-atbalsts-brivibai/