OpenLab tiešsaistes lekcijām jauns virziens – hakatonu iespējas un riski

18.03.2021.

Turpinot Banku augstskolas OpenLab vieslekciju ciklu, 18. martā plkst. 18:00 Kārlis Skuja, inovatoru kopienas WindHackers vadītājs, dalīsies ar savām zināšanām un pieredzi vieslekcijā – “Kā hakatons var mainīt Tavu dzīvi? Pozitīvais, negatīvais un neparedzamais.” (Hackathon – The Good, The Bad and The Ugly! How hackathon could change your life? ). Pasākuma norises valoda – angļu.

Vairāk par norisi: https://www.facebook.com/events/2975486716055728

Vieslekcijas laikā būs iespējams uzzināt – kāpēc piedalīties hakatonā, kā tam sagatavoties, ko darīt un ko nedarīt hakatona laikā, un galu galā – kas notiek pēc iesaistes hakatonā? Uz šiem un arī citiem jautājumiem būs iespējams saņemt atbildes, kā arī uzzināt par turpmākajiem biznesa ideju hakatoniem Banku augstskolā, Latvijā un pasaulē, kuros jauniem, uzņēmīgiem un inovatīvām idejām bagātiem studentiem būs iespējams pārbaudīt sevi un savu biznesa ieceri.

Ikvienam BA studējošajam un arī citiem interesentiem ir iespēja sekot BA OpenLab publiskajai lapai FACEBOOK tīklā “Banku augstskola – OpenLab” un būt daļai no šīs diskusiju un ideju vietnes, piedaloties dažādu pasākumu un vieslekciju sērijās, kuras turpmāk apvienos zīmols – OpenLab Talks.

OpenLab aktivitātes turpmāk ietvers gan regulāras tikšanās ar BA absolventiem un ieskatu viņu biznesa veiksmes stāstos (ciklā – ALUMNI SUCCESS STORIES),  gan arī būs iespēja vieslekcijās dzirdēt citu biznesa personību izaugsmes stāstus, radošās domāšanas pieredzes, kā arī uzzināt finanšu tirgu aktualitātes un globālās ekonomikas transformācijas tendences.

Banku augstskolas OpenLab ir vietne, kurā studenti un citi ar augstskolu saistīti inovatīvi domājoši ļaudis tiekas prāta vētrās, diskusijās, vakarēšanās, semināros un radošajās darbnīcās, lai ģenerētu jaunas idejas un ieviestu tās dzīvē. Studentiem tiek dota iespēja strādāt kopīga projekta komandā, attīstīt savas inovatīvās idejas un spert pirmos soļus to ieviešanā, partneru un finansējuma piesaistē. Dažkārt idejas rodas tieši domu apmaiņas vai hakatonu laikā, dažkārt jau studiju kursa ietvarā.

Par Banku augstskolas vietni OpenLab: https://www.ba.lv/augstskola/arpus-studiju-aktivitates/banku-augstskola-openlab/

OpenLab aktivitātes: ALUMNI SUCCESS STORIES – jauns OpenLab tiešsaistes lekciju cikls: https://www.ba.lv/augstskola/zina/absolventu-veiksmes-stasti-jauns-openlab-tiessaistes-cikls/