Notiks CRANET pētījuma „Cilvēkresursu vadīšanas prakses Latvijas lielajos uzņēmumos” prezentācija

20.05.2015.

Aicinām uz pētījuma prezentāciju „CRANET pētījums: cilvēkresursu vadīšanas prakse Latvijas lielajos uzņēmumos”, kas notiks 28.maijā plkst. 15:00 Banku augstskolas 1.stāva konferenču zālē.

2014. un 2015.gadā Banku augstskolas un Rīgas Tehniskās universitātes Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūta pasniedzēji un studenti veica apjomīgu pētījumu „CRANET pētījums: cilvēkresursu vadīšanas prakse Latvijas lielajos uzņēmumos”.

Aicinām piedalīties pētījuma prezentācijā un uzzināt, kādas ir cilvēkresursu vadīšanas tendences Latvijas lielajos uzņēmumos. Būs iespēja saņemt pētījuma ziņojumu ar apkopotajiem datiem.

Dalība prezentācijā: rakstot uz e-pastu liga.peiseniece@ba.lv.

Tālrunis uzziņām: +371 29121814.

* CRANET (The Cranfield Network on International Human Resource Management) ir dibināts 1989.gadā ar mērķi nodrošināt tiešas pieejamības informāciju par labāko praksi personālvadībā un salīdzinošo sniegumu Eiropā un pasaulē. CRANET darbojas kā pētniecības sadarbības tīkls, apkopojot ilglaicīgā izpētē balstītus nozīmīgus, reprezentatīvus datus, veicot rūpīgu analīzi un publiskojot augstas kvalitātes rezultātus.