Aicinām piedalīties starptautiskajā CRANET 2022 pētījumā

16.03.2022.

16.03.2022.
papildināta informācija

 

Lūdzam Jūs piedalīties nozīmīgā starptautiskā personāla vadīšanas CRANET pētījumā, kas visiem mums dos labāku priekšstatu, kādā mērā personāla vadīšana ir attīstījusies Latvijā, salīdzinot ar citām valstīm. Saite uz aptaujas anketu https://ej.uz/CranetLV2022

Aptaujas anketas aizpildīšana latviešu valodā prasīs 40 min. Lūdzu aptauju aizpildīt līdz 24.martam.

Pētījums šogad tiek veikts 50 pasaules valstu lielajos uzņēmumos un tā rezultāti ir nozīmīgi tālākajā personāla vadīšanas attīstībā pasaulē. Personāla vadīšanas pētījumu veic pētniecības organizācija CRANET, kurā darbojas 50 valstu biznesa skolas, universitātes un pētniecības centri, kas ir ieinteresēti tālākā personāla vadīšanas attīstībā (https://cranet.la.psu.edu/).

Latviju šajā pētījumā pārstāv Banku augstskola pētnieki un studenti sadarbībā ar Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolu RISEBA un Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas fakultāti. 

Pētījuma aptauja ir anonīma un tās rezultātu apkopojums un analīze 2022. gada beigās tiks nosūtīti visiem respondentiem, kā arī visi respondenti tiks aicināti uz speciāli organizētu semināru, kur tiks apskatīti aptaujas rezultāti pa nozarēm.   

Latvijā šis pētījums notiks otro reizi un ar pirmā pētījuma rezultātiem Latvijā un pasaule iespējams iepazīties šeithttps://www.ba.lv/augstskola/zina/notiks-cranet-petijuma-cilvekresursu-vadisanas-prakses-latvijas-lielajos-uznemumos-prezentacija/ 

Papildus informāciju par aptaujas anketu un pētījuma gaitu ir iespējams iegūt, sazinoties ar Banku augstskolas asociēto profesori Līgu Peisenieci (liga.peiseniece@ba.lv; mob.29121814). 

Aicināsim piedalīties pētījuma prezentācijā un uzzināt, kādas ir cilvēkresursu vadīšanas tendences Latvijas lielajos uzņēmumos 2022.gada septembrī. Būs iespēja saņemt pētījuma ziņojumu ar apkopotajiem datiem.

Dalība prezentācijā: rakstot uz e-pastu liga.peiseniece@ba.lv.

Tālrunis uzziņām: +371 29121814.


20.maijs, 2015

Aicinām uz pētījuma prezentāciju „CRANET pētījums: cilvēkresursu vadīšanas prakse Latvijas lielajos uzņēmumos”, kas notiks 28.maijā plkst. 15:00 Banku augstskolas 1.stāva konferenču zālē.

2014. un 2015.gadā Banku augstskolas un Rīgas Tehniskās universitātes Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūta pasniedzēji un studenti veica apjomīgu pētījumu „CRANET pētījums: cilvēkresursu vadīšanas prakse Latvijas lielajos uzņēmumos”.

Aicinām piedalīties pētījuma prezentācijā un uzzināt, kādas ir cilvēkresursu vadīšanas tendences Latvijas lielajos uzņēmumos. Būs iespēja saņemt pētījuma ziņojumu ar apkopotajiem datiem.

Dalība prezentācijā: rakstot uz e-pastu liga.peiseniece@ba.lv.

Tālrunis uzziņām: +371 29121814.

* CRANET (The Cranfield Network on International Human Resource Management) ir dibināts 1989.gadā ar mērķi nodrošināt tiešas pieejamības informāciju par labāko praksi personālvadībā un salīdzinošo sniegumu Eiropā un pasaulē. CRANET darbojas kā pētniecības sadarbības tīkls, apkopojot ilglaicīgā izpētē balstītus nozīmīgus, reprezentatīvus datus, veicot rūpīgu analīzi un publiskojot augstas kvalitātes rezultātus.

CRANET International Executive Report 2011.

CRANET pētījuma ziņojums 2014-2015.

CRANET International Executive report 2017.