Noskaidroti biznesa simulāciju spēles “Bizness 24h” 2016 konkursa uzvarētāji

19.04.2016.

Noslēdzies „Bizness 24h” 2016 fināls, kurā noskaidroti šī gada uzvarētāji, kas starp 7 fināla komandām trīs konkursa kārtās pārspēja 153 komandas, kurās, savukārt, piedalījās kopskaitā 450 dalībnieki.

„Bizness 24h” 2016 finālā dalībnieku sniegumu vērtēja žūrija, kurā darbojās  Nordic Training International dibinātājs un priekšsēdētājs Uģis Strauss, Banku augstskolas rektors un asociētais profesors Andris Sarnovičs, Swedbank klientu konsultante Ilze Ruka, SIA “Baltic Data” darbības izcilības eksperte Dina Aruma, SIA “Power Paintball Latvia” valdes priekšsēdētājs, Andrejsalas Peintbola Parka izveidotājs un īpašnieks Ernests Šēns, Banku augstskolas Biznesa inkubatora projektu vadītāja, studentu pašpārvaldes priekšsēdēta Marta Cakule, Banku augstskolas studentu padomes loceklis un konkursa „Bizness 24h” 2016 vadītājs Toms Skujiņš.

Finālā, kurš notika 18. aprīlī žūrija par labāko atzina un „Biznesa guru 2016″ titulu piešķīra komandai „Dziļā doma”, kura balvās saņēma 1500 EUR atlaidi studijām Banku augstskolā un 500 EUR naudas balvu no SwedBank. Komanda spēja veiksmīgi īstenot savu biznesa plānu un sniegt pakalpojumus ielu vingrošanas interesantiem. Uzvarētāju izveidotais projekts: https://www.facebook.com/StreetWorkoutPractice-1011766082195428/Otro vietu un simpātijas balvu no Nordic Training International 1500 EUR vērtībā intensīvajiem apmācības kursiem ieguva komanda „Vērtspapīri”, kas īstenoja projektu – vienotas koučinga platformas izveidi. Informācija par projektu: https://www.indiegogo.com/projects/coachglobe-getting-you-more-motivated#/.

Fināla noslēgumā žūrijas pārstāvji atzinīgi novērtēja, komandu ieguldīto darbu un spēju relatīvi īsā laika izveidot biznesa ideju, kura vairākām komandām ir rezultējusies arī ar peļņu un iestrādnēm tās pielienāšanai. Žūrija apsveica jauniešu aktivitāti un novēlēja panākumus tālākajā uzņēmējdarbībā. Uzvarētāju komandu pārstāvji izteica gandarījumu par piedalīšanos simulāciju spēlē „Bizness 24h”  un atzina, ka tā ļāva praksē pārbaudīt savas idejas, papildus iegūstot vērtīgus padomus un apmācības no biznesa un mārketinga profesionāļiem.

„Bizness 24h” ir lielākais ikgadējais biznesa simulācijas spēļu konkurss Latvijā, kurš tika organizēts jau astoto reizi. Šogad konkursā piedalījās gandrīz 450 dalībnieki, kas pierāda to, ka „Bizness 24h” ir atzīts un populārs konkurss jauniešu vidū, kur viņiem tiek dotas iespējas pārbaudīt savas zināšanas un prasmes biznesa jomā, kā arī iegūt stimulu, lai uzsāktu savu biznesu.

Foto no pasākuma pieejami šeit.